متن خبر

کدخبر:4530
منتشر شده در سه شنبه, 17 مهر 1397 23:28
بازدید: 53
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت: دانش آموزان شرق استان تهران توسط عوامل نیروی انتظامی از آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهره مند می شوند.

به گزارش ورامین پرس؛امیر محمدی صبح سه شنبه در مراسمی که به مناسبت هفته ناجا در دبیرستان دخترانه فرزانگان ورامین برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: امنیت جمهوری اسلامی ایران را ناجا تضمین کرده است و وجود نیروی انتظامی یک نعمت الهی است که برخی ها قدر آن را نمی دانند.

محمدی با بیان اینکه همین اقتدار نیروی انتظامی سبب شده است که  دختران و پسرهای ما در ساعات پایانی روز در خیابان ها حضور داشته باشند افزود: این حضور توام با آرامش به خاطر وجود سلحشوری و اقتدار نیروی انتظامی است که باید همگان قدر این نهاد مقدس را بدانیم و شاکر خداوند متعال باشیم و نیروی انتظامی از دیدگاه آموزش و پرورش همان فرهنگ آموزش و پرورش محسوب می شود اگر نیروی انتظامی در میان مردم و عرصه های مختلف نداشتیم قطعا کشور آسیب خواهد دید.

وی با اشاره به اینکه ناجا دوشا دوش آموزش و پرورش در عرصه های پیشگیری و فرهنگی تلاش کرده است گفت: ما به عنوان یک فرهنگی اعلام می کنیم که نیروی انتظامی شرق استان تهران تمام توان خود را برای آموزش موارد از جمله پیشگیری از موادمخدر و بسیاری از هنجار و آسیب های دیگر تلاش فراوانی به کار برده است.

مدیر آموزش و پرورش ورامین با اشاره به تلاش های بی وقفه نیروی انتظامی جهت آموزش دانش آموزان بیان داشت: نیروی انتظامی کلاس ها و همایش های مختلفی را برای آموزش دانش آموزان در ستاد فرماندهی ارائه کرده که در این زمینه باید از ناجا تقدیر کنیم.

محمدی گفت: دانش آموزان برای ما یک نعمت الهی هستند که برای آموزش آنها باید وقت فراوانی را گذاشت و آموزش و پرورش و خانواده به تنهایی نمی تواند این کار را انجام بدهند و نیروی مقتدر انتظامی به کمک آمده است و خوشبختانه این کار خود را به نحو احسنت انجام داده است.

منبع : مهر

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران