متن خبر

کدخبر:4831
منتشر شده در یکشنبه, 11 آذر 1397 18:44
بازدید: 105
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

رییس آموزش و پرورش بخش جوادآباد گفت: ۹۰ درصد مدارس جواد آباد روستایی و عشایری است

.

 

به گزارش ورامین پرس؛عباس کیوانلو پیش از ظهر یکشنبه در مراسم افتتاح مدرسه ۶ کلاسه زنده یاد حاج ابراهیم راسنی بخش جواد آباد طی سخنانی اظهار داشت: بخش جواد آباد با وجود فاصله ۳۰ کیلومتری از تهران از لحاظ امکانات با تهران قابل مقایسه نیست و امیدواریم با کمک خیرین بتوانیم زمینه را برای رشد و پیشرفت دانش آموزان فراهم کنیم.

کیوانلو با بیان اینکه در امر توسعه و پیشرفت مدرسه سازی در این بخش مجموعه تلاش کرده است که امروز شاهد این افتتاح ها هستیم افزود: جواد اباد پهناورترین بخش استان است و علی رقم وسعت ۱۴۰۰ کیومتری و هم مرزی با ۲ استان باید اعلام کنیم که ۹۰ درصد مدارس ما در بخش جواد اباد روستایی و عشایری است.

رییس آموزش و پرورش بخش جوادآباد با بیان اینکه مدرسه سازی در بخش جوادآباد نیاز به توجه ویژه دارد گفت: هر خیری که برای امر مدرسه سازی در این منطقه پیش قدم شود باشد مورد استقبال است تا بتوانیم با کمک و یاری این خیرین برای اینده دانش اموزان مدارس و مراکز فرهنگی بیشتری را فراهم کنیم.

وی بیان داشت: طی ۲ سال و نیم اخیر ۸ پروژه در این بخش آغاز شده است که تعداد ۷ پروژه به دست خیرین انجام شده و در حال حاضر اکثر آنها به اتمام رسیده و یا در حال اتمام  است.

انتهای پیام

منبع :مهر

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران