متن خبر

کدخبر:3278
منتشر شده در یکشنبه, 02 آبان 1395 01:18
بازدید: 768
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش رییس اداره ورزش و جوانان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه قرچک بود.

به گزارش ورامین پرس، محسن خادمی با اشاره به اهمیت ورزش برای سلامت افراد گفت: ورزش به عنوان واکسن برای بیماری ها عمل می کند و شادابی و نشاط را در جامعه به همراه دارد.

وی ادامه داد: امروزه با توجه به وجود بیماری های گوناگون در سطح جامعه ضروری است مردم پرداختن به ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

رییس اداره ورزش و جوانان قرچک اظهار داشت: طی یک سال گذشته اقدامات خوبی در زمینه افزایش فضاهای ورزشی انجام شده که بزودی شاهد افتتاح بخشی از آن خواهیم بود.

خادمی افزود: طی شش ماه سال جاری ۷ قهرمانی ملی در رشته های مختلف برای قرچک به ارمغان آمده که قابل مقایسه با سال های گذشته نمی باشد و اطمینان داریم این روند رو به افزایش خواهد بود.

سکاندار ورزش قرچک عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که  ورزش شهرستان با آن روبروست فرسودگی اماکن ورزشی می باشد و از یازده ماه پیش که به عنوان مسئول این اداره مشغول به کار شدم پیگیری های لازم را برای اختصاص اعتبار در این خصوص انجام دادم و امیدواریم با نظر مثبت مسئولان استان این امر محقق گردد.

خادمی تصریح کرد: یکی از اقدامات ما در سال جاری توجه به حوزه جوانان بوده و در این راستا اجرای برنامه های مختلف را در دستور کار قرار دادیم و طبق برنامه ریزی صورت گرفته اقدامات دیگری نیز تا پایان سال انجام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران