متن خبر

کدخبر:3304
منتشر شده در چهارشنبه, 10 آذر 1395 01:43
بازدید: 785
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

با حکم رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، بهمن رستمی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین شد.

به گزارش ورامین پرس ،بهمن رستمی که پیش از رئیس اداره ورزش و جوانان بخش جوادآباد بود با حفظ سمت قبلی مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین را عهده دار شد.

وی پس از انتصاب به ارایه برنامه های تدوین شده خود پرداخت و اظهار کرد: ۲۰ برنامه براساس پتانسیل منطقه تدوین شده که امید است تا پایان سال با اجرایی شدن انها شاهد رشد در سه حوزه جوانان، ورزش همگانی و قهرمانی باشیم.

رستمی به هشت برنامه طرح ریزی شده در حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: ساماندهی و شناسایی نخبگان در عرصه های مختلف، همکاری با ادارات، نهادها و ارگانها برای رفع مشکلات جوانان در قالب همایش، تدوین برنامه های فصلی در راستای گفت و گوی جوانان با مسئولان منطقه، برگزاری همایش ملی جوانان و نخبگان، همکاری با مراکز آموزش عالی جهت تدوین مقاله مقابله با معضلات موجود جوانان، همکاری با مراکز و دفاتر ازدواج آسان و تبلیغ این فریضه مهم و برپایی نشست های مختلف با موضوعات مذهبی و مناسبتی از جمله برنامه های حوزه جوانان خواهد بود.

وی افزود: در بخش ورزش همگانی نیز فعال سازی انجمن های هیات همگانی، ساماندهی مربیان ورزش همگانی بخصوص ورزش صبحگاهی، برپایی همایش های مختلف در میان ورزشکاران همگانی، تدوین تقویم ورزش همگانی و ساماندهی ورزش صبحگاهی مدنظر قرار گرفته است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: برگزاری مستمر لیگ در رشته های المپیکی، تقدیر از قهرمانان ورزشی بین المللی، ساماندهی هیاتهای ورزشی، بهره مندی از پتانسیل های بومی در راس هیاتهای ورزشی، تدوین تقویم ورزشی بصورت فصلی، تشکیل تیم اسپانسرینگ (حامی مالی ) برای حمایت مالی از ورزش، نوسازی اماکن ورزشی و ساماندهی چارت تشکیلاتی از برنامه های این اداره در حوزه ورزش قهرمانی خواهد بود.

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 جواد شیرازی 1395-09-20 11:49
امیدوارم با شناختی که بنده از شما و دوستانتان دارم جنابعالی باعث شوید پیشرفت بیشتری در ورزش ورامین داشته باشیم .
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران