متن خبر

کدخبر:3325
منتشر شده در دوشنبه, 22 آذر 1395 01:43
بازدید: 1047

با همکاری باشگاه هدف در شهرستان ورامین برگزار شد:

مسابقات تیر اندازی تپانچه بادی

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اولین دوره مسابقات تیراندازی تپانچه بادی با حضور ورزشکاران خانم و اقا در ورامین برگزار شد.به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران ،اولین دوره مسابقات تیراندازی با تپانچه بادی با حمایت باشگاه هدف در شهرستان ورامین برگزار شد و در مراسم اختتامیه از نفرات برتر  با حضور مسوولان تجلیل شد.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین در حاشیه این مسابقات به خبرنگار برنا گفت:حمایت از رشته های ورزشی مختلف و عدم تمرکز  به چند رشته در دستور کار اداره ورزش ورامین است.

بهمن رستمی افزود:شهرستان ورامین در حوزه رشته ورزشی تیراندازی دارای استعدادهای خوبی است و در حال حاضر چند باشگاه در این رشته در ورامین فعال هستند.

وی افزود:با حمایت اداره ورزش ورامین و باشگاه تیراندازی هدف  یک دوره مسابقات در رشته تپانچه بادی به یاد شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد و کمک سپاه پاسداران برگزار شد.

وی تاکید کرد:در این مسابقات که در دور  قسمت بانوان و اقایان برگزار شد ۸۰ورزشکار خانم و ۴۴ورزشکار اقا شرکت کردند.

رستمی تصریح کرد:استقبال ورزشکاران و کیفیت برگزاری مسابقات در سطح بسیار مناسب بود و قطعا این مسابقات راه برای کشف استعدادها جوان  کمک خواهد کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین کمک بخش خصوصی و هییت های ورزشی در برگزاری مسابقات را مهم دانست و افزود:این سری از مسابقات با حمایت باشگاه خصوصی هدف و هییت تیراندازی شهرستان ورامین برگزار شد.

در انتهای این مسابقات با حضور بهمن رستمی رییس اداره ورزش و جوانان ورامین ،امید تاجیک رییس هییت تیراندازی ورامین و مدیران باشگاه هدف از نفرات برتر مسابقات تجلیل شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران