متن خبر

کدخبر:3431
منتشر شده در جمعه, 20 اسفند 1395 16:22
بازدید: 690
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

خانه بوکس و ورزشهای رزمی قرچک به همت اداره ورزش و جوانان و موسسه آتیه سازان افتتاح شد.

 

 

 

 

 

 به گزارش ورامین پرس این افتتاحیه با حضور بخشدار، رؤسای ادارات، اعضای شورای اسلامی شهر قرچک و جمعی از ورزشکاران همراه بود.

در این مراسم محسن خادمی اظهار داشت: از سال گذشته در راستای هدف گذاری ما برای افزایش فضاهای ورزشی ساخت خانه بوکس ورزشهای رزمی و خانه ژیمناستیک را در دستور کار قرار دادیم و امروز شاهد به ثمر رسیدن آنها هستیم.

وی ادامه داد: این مکان ورزشی در زمینی به مساحت 420متر مربع توسط اداره ورزش و جوانان و مؤسسه خیریه آتیه سازان در آذرماه سال جاری شروع شد و امروز شاهد افتتاح آن می باشیم.

همچنین حسین عباسی طی سخنانی گفت: آنچه امروز مشهود است فضای کار و تلاش در کشور است که سرلوحه کارهای دولت تدبیر و امید می باشد و مسئولان قرچک هم در جهت پیشرفت شهرستان با تمام توان در حال کوشش هستند.

بخشدار قرچک تصریح کرد: افتتاح این مکان ورزشی نتیجه سخت کوشی رییس و پرسنل اداره ورزش و جوانان است که با همکاری موسسه آتیه سازان توانسته اند این اقدام ارزشمند را برای ورزش شهرستان به ثمر برسانند.

عباسی تأکید کرد: همراه با پروژه های ورزشی شهر قرچک پروژه های روستایی نیز در برنامه ها است که می توان به افتتاح چمن مصنوعی ولی آباد در دهه فجر اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران