متن خبر

کدخبر:3592
منتشر شده در دوشنبه, 08 خرداد 1396 01:00
بازدید: 413
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پرویز تاجیک بعد از اینکه سکان هدایت فوتبال ورامین را عهده دار شد ، برنامه ریزی برای ارتقاء سطح این رشته را از جمله دغدغه های خود عنوان داشت که باید با همفکری و همسویی بزرگان و پیشکسوتان به خواسته ها جامه عمل پوشاند .

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از  خبر گزاری برنا در تهران، پرویز تاجیک بعد از اینکه سکان هدایت فوتبال ورامین را عهده دار شد ، برنامه ریزی برای ارتقاء سطح این رشته را از جمله دغدغه های خود عنوان داشت که باید با همفکری و همسویی بزرگان و پیشکسوتان به خواسته ها جامه عمل پوشاند .

وی اذعان کرد : شرایط فعلی فوتبال باید بهتر از گذشته باشد و این امر به زودی و با بهره مندی از پتانسیل های موجود به منصه ظهور میرسد و آنچه که در خورشان ورزش ورامین است به تحقق نزدیک خواهد شد .

تاجیک گفت : قطع به یقین با کمک پیشکسوتان ، فوتبال ورامین احیا میشود و این امر مستلزم همدلی این عزیزان با هیات است .

رییس هیات فوتبال ادامه داد : در نظر است با ساماندهی تیمهای فوتبال شرایط را برای فصل جدید رقم بزنیم که برای رسیدن به این ایده آل باید برنامه ای دقیق و منظم ارایه گردد .

وی افزود : در بخش فوتبال پایه نیز باید نگاه ویژه تری نسبت به گذشته باشد و بر اصل قانون مداری جهت ارتقاء و پرورش استعدادهای ناب کوشا باشیم و اجازه ندهیم هیچ فردی بدون مجوز های قانونی از فرصت ها سو استفاده نماید .

تاجیک اظهار کرد : با توجه به علاقه مندان بیشمار در فوتسال نیز در نظر است با بکارگیری یکی از دلسوزان این رشته ، گام های موثری برای آینده برداریم تا شاهد رشد بسیاری از جوانان باشیم .

رییس هیات گفت : در نظر است یکی از سالنهای ورزشی منطقه را برای برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان معرفی نماییم که به زودی شرایط و ضوابط از طریق رسانه ها و هیات فوتبال به سمع و نظر علاقه مندان خواهد رسید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران