متن خبر

کدخبر:4250
منتشر شده در دوشنبه, 22 مرداد 1397 22:39
بازدید: 3931
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

سرپرست فرمانداری ورامین با تاکید بر ترویج ورزش در این شهرستان، گفت: تمام تمهیدات برای افتتاح ورزشگاه ۵ هزار نفری ورامین تا هفته دولت اندیشیده شود

.

 

به گزارش ورامین پرس؛حسین کاغذلو ظهر دوشنبه در اولین بازدید میدانی از دو پروژه شاخص ورزشی ورامین طی سخنانی گفت: تمام تلاش مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین به کار گرفته شود، تا فاز اول استادیوم ۵ هزار نفری و سالن ورزشی ورامین در هفته دولت افتتاح شود.

سرپرست فرمانداری ورامین افزود: با تکمیل این پروژه ها در این مدت شرایط استفاده ورزشکاران از این دو پروژه ها فراهم شده و شاهد رشد ورزش در این منطقه خواهیم بود.

وی ضمن اهمیت مدیریت اجرایی ورامین به ورزش گفت: اگر بتوانیم، ورزش های قهرمانی و نیز ورزش همگانی را در ورامین ترویج کنیم، قطعا بسیاری از معضلات و مشکلات کاهش خواهد یافت.

بر اساس این گزارش، حسین کاغذلو، سرپرست فرمانداری ورامین، به همراه رضا کارخانه معاون فنی و عمرانی فرماندار و ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از دو پروژه استادیوم ۵ هزار نفری و سالن ورزشی ۱۵ خرداد این شهرستان بازدید کرد.

شهرستان ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر تهران واقع شده‌ و از شمال شرق به شهرستان‌های پیشوا و پاکدشت، از شمال غرب به شهرستان قرچک، از غرب به شهرستان ری، از جنوب به استان قم و از جنوب شرق و شرق به استان سمنان محدود شده‌است.

منبع : مهر

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران