متن خبر

کدخبر:4983
منتشر شده در یکشنبه, 14 مهر 1398 22:43
بازدید: 430
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پس از 6 سال با توجه به گلایه‌مندی مردم از افزایش قیمت‌ها در سطح کشور، قیمت نان رسماً در این شهرستان‌های قرچک و ورامین افزایش یافت.


 این افزایش‌ها چند وقتی بود که بین نانوایان و کارگروه آرد و نان اختلاف بود و بعد از گذشت چند ماه بالاخره این نرخ‌ها با افزایش 30 درصدی ابلاغ شد و عملاً وعده‌های دولت در خصوص افزایش نیافتن نان روی زمین ماند.

سید عباس میری رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری فارس از ورامین، گفت: با برگزاری جلسه کارگروه آرد ونان با محوریت بررسی وضعیت فعالیت نانوایی دولتی و آزاد پز، با توجه با اعتراض واحدهای نانوایی با توجه به افزایش قیمت آرد و سایر نهاده‌ها، قیمت نهایی نان در شهرستان ورامین تعیین و به‌منظور تأیید به استانداری تهران ارسال شد.

وی افزود: افزایش قیمت نان بربری، سنگک، تافتون و لواش با تأیید کارگروه آرد و نان شهرستان ورامین به نانوایی‌ها ابلاغ و افزایش نان آغاز شد.

به گزارش فارس، قیمت نان بربری دولتی با وزن چانه ۵۵۰ گرمی از۶۰۰ به هزار تومان، سنگک دولتی با وزن نان خشک ۴۰۰ گرمی از ۷۰۰ به ۱۱۰۰ تومان، تافتون دولتی با وزن چانه ۲۳۰ گرمی از ۳۵۰ به ۵۰۰ تومان ونان لواش دولتی با وزن چانه ۱۵۰ گرمی از ۲۰۰ به۳۰۰ تومان افزایش یافت.

همچنین در واحدهای آزاد پز، قیمت نان سنگک با وزن نان 465 گرم از ۱۲۰۰ به ۱۵۰۰ تومان، بربری با وزن چانه ۵۸۰ گرمی از ۸۰۰ تا هزار تومان به ۱۳۰۰ تومان، نان تافتون با وزن چانه 280 گرمی از ۵۰۰ به ۸۰۰ تومان، و قیمت نان لواش با وزن چانه ۱۷۰ گرمی از ۲۰۰ به۴۰۰ تومان افزایش یافت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران