دی 23, 1396

شرایط مطلوب پرونده‌های ورودی و خروجی در دادگستری قرچک/ ارتباط و تعامل دو سویه با دستگاه‌های اجرایی و ضابط

رئیس کل دادگستری شهرستان قرچک گفت: دادگستری این شهرستان با دارا بودن ۳ شعبه حقوقی و کیفری در وضعیت مناسبی…
دی 20, 1396 181

1500 واحد صنفی بدون پروانه کسب در ورامین فعالیت می کنند

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به اجرای…
دی 16, 1396 229

پزشک قلابی در قرچک دستگیر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری…
دی 14, 1396 193

رشد دستفروشی ضربه شدیدی به اصناف ورامین وارد کرده است

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص مشکل…

متن خبر

کدخبر:3821
منتشر شده در یکشنبه, 15 مرداد 1396 18:34
بازدید: 148
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرماندار ورامین گفت: حمایت از تولید کنندگان وظیفه تمامی مسئولان اجرایی است تا به واسطه این مهم ضمن افزایش تولید، فرصت های شغلی پایداری ایجاد شود.

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از ایرنا، مجتبی بوربور روز یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین که در محل اداره صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: حمایت از بخش تولید و صنعت برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار و رونق تولید در شهرک ها و نواحی صنعتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است که تمامی مسئولان باید به آن اهتمام داشته باشند.

وی افزود : مسئولان باید با حضور در محل فعالیت واحدهای تولیدی از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا شده و به صورت عملی گام هایی در جهت رفع موانع فعالیت های آنان بردارند چرا که این مهم با بخشنامه و صدور دستورالعمل محقق نمی شود.

بوربور گفت: برخی از صاحبان صنایع درخواست هایی در خصوص بخشودگی جرایم مالیاتی و بیمه ای دارند که این درخواست تا در نشست های مشترک با مسئولان استانی بررسی می شود.

وی با اشاره به این که ورامین کمترین میزان تعطیلی صنایع تولیدی در سطح استان تهران را دارد افزود : سال گذشته دولت یازدهم به منظور کمک به واحدهای صنعتی در خصوص تأمین سرمایه در گردش و کمک به تکمیل واحدهای نیمه تمام تسهیلات ویژه ای را به صنایع واگذار کرد که 43 واحد از شهرستان ورامین برای دریافت این تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند.

معاون فرماندار ورامین افزود: 33 واحد معرفی شده برای دریافت تسهیلات مربوط به سرمایه در گردش و 10 واحد برای تکمیل و آغاز به کار به بانک معرفی شدند که در مجموع 750 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند .

وی بیان کرد: با راه اندازی 10 واحد نیمه تمام در ورامین ، 500 فرصت شغلی مستقیم ایجاد شد.

وی تأکید کرد: البته باید دقت داشت که بانک ، تنها مانع تولید نیست بلکه در این مسیر موانع دیگری نیز وجود دارد که با شناخت آن ها می توان در صدد رفع و یا تسهیل امور بر آمد.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت مهمترین مشکل صاحبان صنایع را سرمایه در گردش اعلام کرد و از بانک های عامل خواست تا در این زمینه همکاری بیشتری با تولید کنندگان داشته باشند.

حسن میرزایی افزود: اگر بخواهیم چرخ های تولید حرکت کرده و صاحبان صنایع از ورشکستگی نجات پیدا کنند باید همه موانع را از پیش روی تولید برداشت.

وی گفت: معرفی واحدهای صنعتی و تولیدی به بانک ها و صندوق ضمانت سرمایه گذاری یکی از اقدامات حمایتی وزارت صنعت ، معدن وتجارت برای حل مشکل مالی واحدهای صنعتی در سال گذشته بود که این اقدام حمایتی امسال نیز اجرا می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران