آبان 09, 1396

انتصاب دومین بانوی مدیر شهرستان ورامین

اعظم هراتی دومین بانوی مدیر شهرستان ورامین ، سکاندار اداره بهزیستی ورامین شد
آبان 09, 1396 82

ورامین در اولویت سفر رئیس جمهور است/ قطار حومه ای شاید سال 97 افتتاح شود

یوسفی در خصوص سفر رئیس جمهور به ورامین گفت: با…
مهر 29, 1396 119

650 میلیون دلار محصول تولیدی ورامین به خارج از کشور صادر شد

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرسان ورامین از…
مهر 29, 1396 88

افزایش ۲ درصدی سالمندی جمعیت در ورامین

شهرستان ورامین با رشد ۲ درصدی افراد سالمند مواجه…

متن خبر

کدخبر:4070
منتشر شده در سه شنبه, 18 مهر 1396 21:27
بازدید: 56
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار شهرستان ورامین گفت: این شهرستان به‌اندازه سه استان قهرمان ورزشی دارد و امروز نباید پیشکسوتان ورزش فراموش شوند.

به گزارش ورامین پرس به نقل از فارس، محمدرضا یوسفی بعدازظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان ورامین که با حضور عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، مهران سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فاطمه سلیمی معاون امور بانوان این اداره کل، ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان، رؤسا و نمایندگان اداره‌های شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: این منطقه به‌اندازه سه استان کشور قهرمان در خود جای داده و به همین منظور باید توجه بیشتری به آن شود؛ چراکه در خور شأن ورزشکاران امکانات موجود نیست.

وی ادامه داد: شهرستان ورامین با قدمت چندهزار ساله فاقد امکانات مدرن و حتی اولیه است که در این زمینه تنها شرمندگی شامل حال مسؤولان می‌شود.

فرماندار ورامین بیان کرد: باید ارگان‌ها همگام با اداره ورزش و جوانان باشند تا محدودیت‌ها حتی در حد کم جبران شود که در این زمینه می‌توان به اماکن ورزشی اشاره داشت که باید از لحاظ سخت‌افزاری در کنار متولیان ورزش منطقه قرار گیرند تا بتوان به نحو احسن از داشته‌ها استفاده کرد.

یوسفی افزود: وزارت ورزش و جوانان نیز باید نگاه ویژه‌تری به این منطقه داشته باشد؛ مهم‌ترین مقوله در بعد اجتماعی جوانان هستند و ورزش می‌تواند به‌خوبی شرایط را برای پرورش روح و جسم آنها مهیا کند.

وی گفت: مجموعه فرمانداری ورامین نیز از تمام توان و امکانات برای خشنودی جامعه ورزش و جوان بهره می‌برد تا بتوانیم همگام و همسو با ورزش به شهرمان خدمت کنیم.

فرماندار ورامین بیان کرد: یکی از اشتباهات صورت‌گرفته، تلفیق سازمان‌های تربیت‌بدنی و جوانان بود که در حال حاضر ضرر و زیان آن شامل حال جوانان می‌شود و امید می‌رود با جداسازی پیکره ورزش و جوانان از هم بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری در آینده ارائه کنیم.

یوسفی ادامه داد: در این عرصه پیشکسوتان نباید فراموش شوند، زیرا آن‌ها از ارکان اصلی بوده و هستند و حضورشان باعث ایجاد انگیزه در میان اقشار مختلف خواهد شد؛ تکریم این عزیزان در هر شرایطی باید جزو برنامه‌های اصلی باشد.

وی با تمجید از عملکرد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین اضافه کرد: رئیس این اداره از تمام ظرفیت خود بهره برده تا بتواند ساماندهی امور را در پی داشته باشد که تاکنون در حیطه وظیفه خود به‌خوبی عمل کرده است.

فرماندار ورامین به هفته تربیت‌بدنی اشاره کرد و گفت: با توجه به نزدیکی هفته تربیت‌بدنی، باید همه اداره‌ها، ارگان‌ها و نهادها همسو با اداره ورزش و جوانان پیشگام در برگزاری مسابقه‌ها باشند و لازم است چند برنامه شاخص برای این ایام در نظر گرفته شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران