آبان 09, 1396

انتصاب دومین بانوی مدیر شهرستان ورامین

اعظم هراتی دومین بانوی مدیر شهرستان ورامین ، سکاندار اداره بهزیستی ورامین شد
آبان 09, 1396 82

ورامین در اولویت سفر رئیس جمهور است/ قطار حومه ای شاید سال 97 افتتاح شود

یوسفی در خصوص سفر رئیس جمهور به ورامین گفت: با…
مهر 29, 1396 119

650 میلیون دلار محصول تولیدی ورامین به خارج از کشور صادر شد

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرسان ورامین از…
مهر 29, 1396 88

افزایش ۲ درصدی سالمندی جمعیت در ورامین

شهرستان ورامین با رشد ۲ درصدی افراد سالمند مواجه…

متن خبر

کدخبر:4071
منتشر شده در سه شنبه, 18 مهر 1396 21:31
بازدید: 51
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: شهرستان‌های دیگر وضع بهتری نسبت به ورامین از لحاظ زیرساخت و سرانه فضای ورزشی دارند و این عقب‌افتادگی باید با درایت و مطالبه مسؤولان برطرف شود.

به گزارش ورامین پرس به نقل ازفارس، مهران سرپرست بعدازظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان ورامین که با حضور عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، فاطمه سلیمی معاون امور بانوان این اداره کل، ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان، رؤسا و نمایندگان اداره‌های شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: باید ورامین با چنین قدمتی از امکانات بیشتری برخوردار باشد؛ چراکه لیاقت و شایستگی جامعه ورزش این منطقه بیش از این‌هاست.

وی ادامه داد: برخی از شهرستان‌های همجوار از ورامین پیشی گرفته‌اند و این مستلزم پیگیری و تلاش بیش از گذشته مسؤولان منطقه است که حق خود را طلب کنند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران افزود: اگر کمی به مناطق دیگر بنگریم، خواهیم دید شهرستان‌های دیگر وضع بهتری نسبت به ورامین از لحاظ زیرساخت و سرانه فضای ورزشی دارند و این عقب‌افتادگی باید با درایت و مطالبه برطرف شود.

سرپرست اضافه کرد: فرهنگ‌سازی در امور ورزشی و در بخش جوانان باید نهادینه شود تا آن‌ها بتوانند با آگاهی به امورات ورزشی و فعالیت‌های اجتماعی بپردازند و این امر مستلزم ایجاد فرصت‌های مناسب از سوی متولیان امر است.

وی ادامه داد: به‌جرأت می‌توان اذعان داشت که 85 درصد جوانان طبق تحقیقات صورت‌گرفته به نگاه آموزشی توجه و اعتقادی ندارند که می‌طلبد نگاه ویژه‌تری به امر فرهنگ‌سازی داشته باشیم.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بیان کرد: چهره‌های شاخص طی چند سال اخیر ثابت مانده‌اند و کمتر در حوزه‌های مختلف شاهد رویش استعدادهای ناب و ماندگار بوده‌ایم و این خود یک زنگ خطر است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران