فروردين 30, 1397

دخالت برخی مسئولان بی احترامی به اصناف ورامین است

اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص انتخابات اتاق اصناف و دخالت برخی مسئولان شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد و این…
فروردين 16, 1397 133

4211 نفراز خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت : همزمان…
فروردين 16, 1397 151

کار در منازل باید در ورامین فرهنگ سازی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داوود اصغری در دیدار…

متن خبر

کدخبر:4073
منتشر شده در چهارشنبه, 19 مهر 1396 21:01
بازدید: 257

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران:

مجتمع قضایی ـ نظامی در ورامین احداث می‌شود

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: به منظور سهولت دسترسی شهروندان و تردد کارکنان نیروهای مسلح به دادسراهای نظامی، مجتمع قضائی ـ نظامی در ورامین احداث می‌شود.

به گزارش ورامین پرس به نقل از تسنیم، سردار عبدالرضا ناظری در جلسه تخصصی کمیته راهبردی همکاری پلیس با دستگاه قضائی و سازمان‌های ذی‌نفع در ستاد انتظامی که در محل سالن فجر ستاد انتظامی این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه امنیت هم هدف و هم وسیله است اظهار داشت: امنی پیش‌نیاز مهم برای نیازهای اساسی کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است از اینرو امنیت باید مردمی شود؛ چراکه افزایش مشارکت مردمی در ایجاد امنیت و کاهش آسیب‌های اجتماعی، جرایم و ناهنجاری‌ها اثرگذار خواهد بود.

وی اولویت‌های نیروی انتظامی را در سه حوزه مطالبات مقام معظم رهبری، مطالبات مردمی و مأموریت‌های تعریف شده ناجا برشمرد و افزود: از جمله مطالبات مردمی ایجاد فضای امن برای زندگی، بهره‌مندی از خدمات اداری و انتظامی مناسب و پاکسازی چهره اجتماعی جامعه از ناهنجاری‌ها است .

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: ارتقاء ارائه خدمات انتظامی از نظر کمی و کیفی، ایجاد طرح‌های امنیت اجتماعی و اخلاقی و افزایش قابلیت‌های فنی پلیس به ویژه در عرصه فضای مجازی، ملموس‌سازی حضور پلیس در جامعه و آسان‌سازی دسترسی مردم به نیروی انتظامی از مهم‌ترین اولویت‌های فرماندهی انتظامی استان است که تحقق این مولفه‌ها مستلزم همکاری همه دستگاه‌های نظارتی، قضائی، اجرایی و امنیتی با نیروی انتظامی می‌باشد.

ناظری همچنین با اشاره به گستردگی جغرافیای شرق استان تهران به ویژه وجود کویر و تهدیدات پیرامون آن در این استان خاطرنشان کرد: صدور احکام قضائی متناسب با مأموریت‌ها از اولویت‌های همکاری‌های دوجانبه پلیس و دستگاه قضا در جهت کاهش جرائم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز مبرم به احداث مجتمع قضائی- نظامی در خور شأن کارکنان نظامی با احداث این مجتمع در شرق استان تهران  یعنی ورامین تردد طولانی کارکنان نیروهای مسلح به دادسراهای نظامی کاهش پیدا می‌کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران