شهریور 31, 1397

۱۰ هزار دانش آموز کلاس اولی ورامین و قرچک سال تحصیلی را آغاز کردند

بیش از 10 هزار دانش آموز کلاس اولی دختر و پسر شهرستان های قرچک و ورامین همزمان با سراسر کشور در قالب جشن…
شهریور 27, 1397 9

۱۷ گروه جهادی در حوزه های شهری و روستایی ورامین فعالیت دارند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: ۱۷ گروه…
شهریور 26, 1397 19

بازدید استاندار تهران از سه شرکت تولیدی و دو کارگاه تولید چرم در ورامین

استاندار تهران در سفر به شهرستان ورامین از سه…
شهریور 26, 1397 11

بازدید استاندار تهران از گلخانه گل‌های تزئینی

استاندار تهران از گلخانه گل‌های تزئینی در شهرستان…

متن خبر

کدخبر:4082
منتشر شده در پنج شنبه, 20 مهر 1396 20:21
بازدید: 327
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ظهر پنج شنبه 20 مهر 96 و هم زمان با آخرین روز هفته ناجا، ایستگاه پلیس «عبدل آباد» افتتاح شد.

به گزارش ورامین پرس به نقل از مهر، مراسم افتتاح ایستگاه پلیس روستای «عبدل آباد» بخش مرکزی شهرستان ورامین ، ظهر پنج شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد، سرهنگ شیخ مراد مرادی فرمانده انتظامی شهرستان ورامین، عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، مصطفی حیدری بخشدار مرکزی و علی خانی رئیس شورای اسلامی این شهرستان هم زمان با آخرین روز هفته ناجا برگزار شد.

تاکید بر ارتقا امنیتی روستاها

در این مراسم، بخشدار مرکزی ورامین با اشاره به جمعیت ۸۰۰۰ نفری روستای «عبدل آباد» و لزوم ارتقا امنیتی و انتظامی این روستا گفت: جمعیت انبوه این روستا و همجواری با روستاهای دیگر، ضرورت ایجاد کلانتری را یادآور می شود که این امر به تصویب رسیده و مراحل قانونی خود را طی می کند.

مصطفی حیدری اضافه کرد: تأسیس ایستگاه پلیس «عبدل آباد» می تواند پیش زمینه خوبی برای تأسیس کلانتری باشد و جانمایی زمین کلانتری نیز در دستور کار قرار گرفته که به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: دولت تأکید فراوانی بر ارتقا امنیتی روستاها دارد که در همین راستا، تقویت بنیه انتظامی و همچنین نصب دوربین های مداربسته در سطح روستاها جزو برنامه کاری در بخش مرکزی قرار گرفته است.

تأمین امنیت فقط وظیفه ناجا نیست

در ادامه این مراسم امام جمعه خیرآباد نیز اظهار داشت: تأمین امنیت فقط وظیفه ناجا نیست بلکه همه مردم، نهادها، دولت و ... وظیفه دارند تا به ارتقای امنیتی شهرستان کمک کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری افزود: مردم، نهادها و ارگان ها باید وظایف قانونی و شرعی بر عهده خودشان را درست انجام دهند و بعد، توقع کمک و حمایت از سوی ناجا برای ایجاد امنیت داشته باشند.

وضعیت امنیتی شهرستان ورامین خوب است

سرهنگ شیخ مراد مرادی سخنران بعدی این مراسم بود که اظهار داشت: بالطبع ناجا به تنهایی نمی تواند امنیت را برقرار کند و تمام نهادها و ادارات باید به این نهاد در ایجاد نظم و امنیت عمومی یاری برسانند.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین ادامه داد: وضعیت امنیتی شهرستان ورامین به طور نسبی خوب است و همیاری بخشدار مرکزی و دهیاری های تابعه نیز به این امر کمک شایانی کرده که نمونه آن، تلاش بخشدار و دهیار برای افتتاح ایستگاه پلیس «عبدل آباد» است.

روند تاسیس ایستگاه پلیس در روستاهای ورامین ادامه خواهد داشت

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین نیز در این مراسم بیان کرد: دولت سه وظیفه اصلی ایجاد امنیت، بهداشت و زمینه آموزش مردم را بر عهده دارد و باید این وظایف را به نحو احسن برای خدمت به مردم انجام دهد.

عباسعلی سعیدیان اضافه کرد: تلاش دولت برای ارتقای امنیت و نظم عمومی شهرستان به خصوص بخش مرکزی ورامین با ایجاد ایستگاه پلیس «عبدل آباد» و امثال این شکل جدی به خود گرفته و چنین مواردی ادامه خواهد یافت.

دهیار «عبدل آباد» نیز در حاشیه این مراسم بیان داشت: پیگری های بخشدار مرکزی ورامین، شورای اسلامی روستا و دهیاری برای استقرار ایستگاه پلیس در این روستا، می تواند جایگاه امنیتی و انتظامی این روستا و روستاهای اطراف را ارتقا بدهد.

امیرحسین خسروی افزود: خدمات دولت تدبیر و امید در این روستا ستودنی است و حضور ناجا نیز می تواند آرامش و احساس رضایت بیشتری را برای مردم فراهم کند.

لازم به ذکر است که سروان علی مهدی زاده جلالی از سوی سرهنگ مرادی فرمانده ناجا شهرستان ورامین، به عنوان رئیس ایستگاه پلیس روستای عبدل آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان معرفی شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران