مهر 27, 1397

۱.۹ درصد از تولید علم در کشور ایران انجام می شود

امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و به فضل الهی ۱.۹ درصد از تولید علم در کشور ما انجام…
مهر 26, 1397 21

مردمی بودن رمز محبوبیت امام جمعه ورامین است / دیدار آیت‌الله محمودی از علی زندی طغان

امام جمعه ورامین با حضور در بیت علی زندی طغان از…
مهر 26, 1397 12

جلسه بررسی وضعیت تقسیمات کشوری ورامین برگزار شد

جلسه بررسی وضعیت تقسیمات کشوری شهرستان های ورامین…
مهر 24, 1397 19

طرح ارتقا معیشتی معلمان ۳ هفته پیش به دولت ارسال شده است

وزیر آموزش و پرورش از تنظیم و ارسال طرح رتبه بندی…

متن خبر

کدخبر:4106
منتشر شده در یکشنبه, 30 مهر 1396 14:54
بازدید: 556
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار ورامین با بیان اینکه در حوزه ورزش نزدیک به ۴ میلیارد تومان بدهی داریم، گفت: هر ماه یک بنر قهرمانی در شهرستان برپا می‌شود؛ اما در این عرصه چیزی از خود نداریم و لازم است مسئولان در این زمینه توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش ورامین پرس به نقل از تسنیم، محمدرضا یوسفی امروز هم زمان با آغاز هفته تربیت بدنی در دیدار با خانواده سید جواد برزده از قهرمانان پرورش اندام شهرستان ورامین که با حضور سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک صورت گرفت، با اشاره به اینکه برزده جزء افتخارات ایران و همچنین شهرستان ورامین است اظهار داشت: هر زمانی که قهرمانان در کشورهای مختلف به ویژه در قلب اروپا و آمریکا حضور پیدا می‌کنند و پرچم ایران را بالا می‌برند سبب خوشنودی ملت ایران و افتخار برای ما است.

وی افزود: بخش زیادی از این کار بزرگ به خود ورزشکاران بر‌می‌گردد که برای رسیدن به مقام قهرمانی همّت و غیرت به خرج می‌دهند، البته خانواده‌های این قهرمانان نیز نقش بسیار مؤثری در کسب این مقام دارند و به همین دلیل هم از ورزشکاران و هم از خانواده‌هایشان تقدیر می‌کنیم.

فرماندار ورامین با اشاره به کسب مقام قهرمانی توسط ورزشکاران ورامینی عنوان کرد: در ورامین هر ماه یک بنر قهرمانی بر در و دیوار شهر می‌بینیم که یک ورزشکار توانسته مقام قهرمانی کسب کند، و وقتی که ما این غیرت و همّت را در ورزشکاران ورامینی می‌بینیم مجاب می‌شویم تا در عرصه‌های مختلف از آن‌ها حمایت کنیم، همچنان که در جلسه‌ چند روز گذشته با استاندار تهران، به ایشان اعلام کردیم که باید از ورزشکاران شهرستان ورامین حمایت بسیاری صورت گیرد.

یوسفی افزود: در عرصه ورزش در شهرستان هیچ چیزی از خودمان نداریم و همیشه اداره اوقاف روی سر ما بوده و ما اختیاری از خود نداریم، و همین مسئله برای ما مشکل بسیار بزرگی است، که البته در برخی از شهرستان‌های استان تهران نیز وجود دارد.

وی در پایان با بیان اینکه در حوزه ورزش نزدیک به 4 میلیارد تومان بدهی داریم خاطرنشان کرد: با برخی فرمانداران شهرستان‌های استان تهران مذاکره کردیم که اگر نیاز به قهرمان دارید از استان‌های دیگر خریداری نکنید و اعلام کنید تا از ورامین که قهرمان‌خیز است برای شما ارسال کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران