آبان 09, 1396

انتصاب دومین بانوی مدیر شهرستان ورامین

اعظم هراتی دومین بانوی مدیر شهرستان ورامین ، سکاندار اداره بهزیستی ورامین شد
آبان 09, 1396 82

ورامین در اولویت سفر رئیس جمهور است/ قطار حومه ای شاید سال 97 افتتاح شود

یوسفی در خصوص سفر رئیس جمهور به ورامین گفت: با…
مهر 29, 1396 119

650 میلیون دلار محصول تولیدی ورامین به خارج از کشور صادر شد

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرسان ورامین از…
مهر 29, 1396 88

افزایش ۲ درصدی سالمندی جمعیت در ورامین

شهرستان ورامین با رشد ۲ درصدی افراد سالمند مواجه…

متن خبر

کدخبر:3465
منتشر شده در دوشنبه, 30 اسفند 1395 23:07
بازدید: 369

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک خبر داد:

توزیع ۵۰۰ سبد غذایی بین مددجویان قرچک/کارت پوشاک برای ۲۸۰۰ خانوار

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک از توزیع ۵۰۰ سبد غذایی بین مددجویان قرچک خبر داد و گفت: ۲۸۰۰ کارت پوشاک پانصد هزار ریالی نیز به مددجویان اهدا شد.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس، محمد رضا غضنفری اظهار داشت: در پی برنامه‌ها و خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) و در آستانه سال جدید طی هفته گذشته  و روزهای پایانی سال به کلیه مددجویان عزیز تحت پوشش طرح های ویژه ارائه شد.

وی در تشریح این طرح ها افزود: اهدا کارت پوشاک با سرانه پانصد هزار ریال به  ۲۸۰۰ خانوار مستمری بگیر و تک و چند خدمتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیز واریز عیدی به حساب خانواده های یک نفره به صورت نقدی از جمله این اقدامات حمایتی است که انجام شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک گفت: همچنین خانواده‌های ایتام طرح اکرام و محسنین به غیر از این عیدی از طرف حامیان خود میانگین بین ۲۰۰ هزار الی یک میلیون تومان به صورت نقد و کالا دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه بسیاری از این مددجویان به همراه حامیان خود و نماینده امداد به مراکز خرید رفته ونیازهایشان را بر اساس سلیقه  تامین کرده اند، گفت: برای بنده و همکارانم و خیرین عزیز بسیار مهم بود که سلیقه کودک مددجو در پوشاک وی لحاظ شود و به همین دلیل تمام سعی ما برای حضور خود این عزیزان هنگام خرید پوشاک بود که محقق شد.

غضنفری افزود: علاوه بر این با تلاش امدادگران زحمت کش  و ضمن تعامل با اتحادیه‌های مربوطه حدود ۵۰۰ سبد غذایی بین ۵ الی ۱۵ قلم شامل مواد ضروری و  ۷۰۰ کیلو گرم شیرینی  در قالب جعبه‌های یک کیلوگرمی تامین و بین نیازمندان توزیع شد تا کام این عزیزان نیز در شب عید شیرین باشد.

وی از همکاری روسای اصناف واتحادیه ها و حامیان ارجمند شهرستان قرچک در فراهم کردن اوقات شاد برای مددجویان تشکر کرد و گفت: اگر کمک این خیرین نبود قطعا به تنهایی توان ارائه این خدمات به نیازمندان را نداشتیم.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک گفت: کلیه مددجویان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)  به غیر از مستمری و دریافتی ماهیانه خود  از عیدی ناقابل این نهاد نیز بهره‌مند شده اند.

``

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران