فروردين 30, 1397

دخالت برخی مسئولان بی احترامی به اصناف ورامین است

اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص انتخابات اتاق اصناف و دخالت برخی مسئولان شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد و این…
فروردين 16, 1397 93

4211 نفراز خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت : همزمان…
فروردين 16, 1397 102

کار در منازل باید در ورامین فرهنگ سازی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داوود اصغری در دیدار…

متن خبر

کدخبر:3465
منتشر شده در دوشنبه, 30 اسفند 1395 23:07
بازدید: 514

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک خبر داد:

توزیع ۵۰۰ سبد غذایی بین مددجویان قرچک/کارت پوشاک برای ۲۸۰۰ خانوار

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک از توزیع ۵۰۰ سبد غذایی بین مددجویان قرچک خبر داد و گفت: ۲۸۰۰ کارت پوشاک پانصد هزار ریالی نیز به مددجویان اهدا شد.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس، محمد رضا غضنفری اظهار داشت: در پی برنامه‌ها و خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) و در آستانه سال جدید طی هفته گذشته  و روزهای پایانی سال به کلیه مددجویان عزیز تحت پوشش طرح های ویژه ارائه شد.

وی در تشریح این طرح ها افزود: اهدا کارت پوشاک با سرانه پانصد هزار ریال به  ۲۸۰۰ خانوار مستمری بگیر و تک و چند خدمتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیز واریز عیدی به حساب خانواده های یک نفره به صورت نقدی از جمله این اقدامات حمایتی است که انجام شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک گفت: همچنین خانواده‌های ایتام طرح اکرام و محسنین به غیر از این عیدی از طرف حامیان خود میانگین بین ۲۰۰ هزار الی یک میلیون تومان به صورت نقد و کالا دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه بسیاری از این مددجویان به همراه حامیان خود و نماینده امداد به مراکز خرید رفته ونیازهایشان را بر اساس سلیقه  تامین کرده اند، گفت: برای بنده و همکارانم و خیرین عزیز بسیار مهم بود که سلیقه کودک مددجو در پوشاک وی لحاظ شود و به همین دلیل تمام سعی ما برای حضور خود این عزیزان هنگام خرید پوشاک بود که محقق شد.

غضنفری افزود: علاوه بر این با تلاش امدادگران زحمت کش  و ضمن تعامل با اتحادیه‌های مربوطه حدود ۵۰۰ سبد غذایی بین ۵ الی ۱۵ قلم شامل مواد ضروری و  ۷۰۰ کیلو گرم شیرینی  در قالب جعبه‌های یک کیلوگرمی تامین و بین نیازمندان توزیع شد تا کام این عزیزان نیز در شب عید شیرین باشد.

وی از همکاری روسای اصناف واتحادیه ها و حامیان ارجمند شهرستان قرچک در فراهم کردن اوقات شاد برای مددجویان تشکر کرد و گفت: اگر کمک این خیرین نبود قطعا به تنهایی توان ارائه این خدمات به نیازمندان را نداشتیم.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک گفت: کلیه مددجویان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)  به غیر از مستمری و دریافتی ماهیانه خود  از عیدی ناقابل این نهاد نیز بهره‌مند شده اند.

``

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران