دی 23, 1396

شرایط مطلوب پرونده‌های ورودی و خروجی در دادگستری قرچک/ ارتباط و تعامل دو سویه با دستگاه‌های اجرایی و ضابط

رئیس کل دادگستری شهرستان قرچک گفت: دادگستری این شهرستان با دارا بودن ۳ شعبه حقوقی و کیفری در وضعیت مناسبی…
دی 20, 1396 181

1500 واحد صنفی بدون پروانه کسب در ورامین فعالیت می کنند

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به اجرای…
دی 16, 1396 229

پزشک قلابی در قرچک دستگیر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری…
دی 14, 1396 193

رشد دستفروشی ضربه شدیدی به اصناف ورامین وارد کرده است

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص مشکل…

متن خبر

کدخبر:4054
منتشر شده در شنبه, 15 مهر 1396 18:35
بازدید: 129
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار قرچک با بیان اینکه باید در حوزه اقتصاد معیشتی، اقتصاد خانواده در روستاها را بررسی کرد و به مشکل سنجی پرداخت، گفت: مشکلات معیشتی روستاهای قرچک توسط شورا و دهیاری ها بررسی شود.

به گزارش ورامین پرس به نقل از مهر، مسعود مرسلپور، ظهر شنبه در نشستی که به مناسبت روز ملی روستا و با حضور بخشدار، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی قرچک در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: راهکار مناسبی که سبب می شود، ساکنین روستا به شهر ها کوچ نکنند این است که برای توسعه روستاها برنامه ریزی شود تا روستا رونق بگیرد.

مرسلپور افزود: لازم است که در روستاها کارهای جامع و زیربنایی مانند فعالیت های عمرانی، خدمات فرهنگی، اجتماعی و آموزشی انجام شود، تا مهاجرت مردم روستاها به حداقل برسد، که در این امر اگر بخواهیم از جز به کل برسیم در شهرستان قرچک به مرحله بروز و ظهور رسیده و در بسیاری از نقاط کشور این روند انجام شده است.

وی با بیان اینکه روستاها مظهر تولید و مظهراجرای اقتصاد مقاومتی در جهت خود کفایی هستند، بیان داشت: ما به عنوان متولیان روستایی و به عنوان کسانی که در خط مقدم برای خدمت به روستاها قرار داریم باید چند نکته را حتما مدنظر داشته باشیم اول اینکه واقعا شورا و دهیار صرفا برای یک کار عمرانی از قبیل آسفالت، جدول گذاری و غیره نیست.

فرماندار قرچک گفت: شوراها و دهیاری ها باید در توسعه روستا هدف معینی داشته باشند که در تمام اموری که جهت بهینه تر شدن زندگی مردم می انجامد تلاش کنند.

مرسلپور اظهار داشت: لازم است اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در حوزه اقتصاد معیشتی، اقتصاد خانواده در روستاها را بررسی کرده و به مشکل سنجی بپردازند و اگر کشاورز، صنعتگر، زنان سرپرست خانوار و افرادی که در خانه های روستایی اشتغال ایجاد کردند و مشکلات معیشتی روستاهای قرچک توسط شورا و دهیاری ها بررسی شود و موضوعات این چنینی باید توسط شورا و دهیاری طوری برنامه ریزی شود که کار به مقامات قضایی کشیده نشود و در همان شورا حل شود و شما در این حد هم می توانید این نقش را ایفا کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران