فروردين 30, 1397

دخالت برخی مسئولان بی احترامی به اصناف ورامین است

اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص انتخابات اتاق اصناف و دخالت برخی مسئولان شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد و این…
فروردين 16, 1397 137

4211 نفراز خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت : همزمان…
فروردين 16, 1397 154

کار در منازل باید در ورامین فرهنگ سازی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داوود اصغری در دیدار…

متن خبر

کدخبر:4100
منتشر شده در چهارشنبه, 26 مهر 1396 14:07
بازدید: 580
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

12 مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قرچک در اقدامی جهادی تخریب و 72 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی آزاد شد.

به گزارش ورامین پرس به نقل از فارس، پیش از ظهر چهارشنبه 26 مهر 96 در اقدامی جهادی با دستور دادستان شهرستان قرچک و با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، نماینده دادستان و نیروهای نظامی و امنیتی، 12 واحد غیرمجاز که در اراضی کشاورزی این شهرستان ساخته شده بود، تخریب شد.

علی اشراف کریمیان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک در حاشیه انجام این تخریب‌ها اظهار داشت: برابر با تبصره 2 ماده 10 حفظ کاربری اراضی کشاورزی و باغ‌ها، سه حکم برای تخریب 12 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان قرچک صادر شد و همه تخریب‌هایی که صورت گرفت با حکم قضایی بوده است.

وی گفت: در تخریب‌هایی که صورت گرفت، 72 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی شهرستان قرچک که به‌صورت غیرمجاز ساخت و ساز در آن صورت گرفته بود، آزاد شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک افزود: این ساخت و سازهای غیرمجاز بیشتر در روستاهای شهرستان قرچک بوده و در دورهای قبل اخطارهای لازم داده شد و حتی واحدها پلمب شده بودند که برای رفع آن هم اقدام قانونی انجام ندادند.

کریمیان ادامه داد: حرکت امروز در راستای حفظ اراضی کشاورزی انجام شد و با هر فردی که بخواهد اراضی کشاورزی را تغییر دهد، به طور جدی برخورد خواهیم کرد و فرد متخلف را به مراجعه قضایی معرفی می‌کنیم.

وی اظهار داشت: در یک واحد گلخانه که مجوز داشت و باید فعالیت‌های کشاورزی در آن صورت می‌گرفت، زمین کشاورزی را تغییر کاربری دادند و اقدام به ویلاسازی کردند که این واحدها نیز امروز تخریب شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان نسبت به سنوات گذاشته، کاهش 90 درصدی داشته است.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران