دی 23, 1396

شرایط مطلوب پرونده‌های ورودی و خروجی در دادگستری قرچک/ ارتباط و تعامل دو سویه با دستگاه‌های اجرایی و ضابط

رئیس کل دادگستری شهرستان قرچک گفت: دادگستری این شهرستان با دارا بودن ۳ شعبه حقوقی و کیفری در وضعیت مناسبی…
دی 20, 1396 99

1500 واحد صنفی بدون پروانه کسب در ورامین فعالیت می کنند

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به اجرای…
دی 16, 1396 141

پزشک قلابی در قرچک دستگیر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری…
دی 14, 1396 109

رشد دستفروشی ضربه شدیدی به اصناف ورامین وارد کرده است

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص مشکل…

متن خبر

کدخبر:4104
منتشر شده در شنبه, 29 مهر 1396 11:55
بازدید: 181
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قرچک گفت: مشکلات درمانی یکی از اولویت‌های خدمات‌دهی کمیته امداد است و 150 نفر در طرح سلامت دهان و دندان قرار گرفتند.

به گزارش ورامین پرس به نقل از فارس، محمدرضا غضنفری  اظهار داشت: در پی اقدامات حمایتی و خدمات مورد نیاز مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و با توجه به اولویت درخواست و نیاز محرومان جامعه هدف کمیته امداد واحد درمان این مدیریت با تلاش و کوشش شبانه‌روزی توانسته‌اند بخش عمده‌ای از مشکلات درمانی مددجویان را مرتفع نماید.

وی گفت: در سرفصل فرانشیز و مساعدت‌های درمانی بالغ‌بر 450 میلیون ریال در شش ماه اول سال به نیازمندان صعب العلاج و بیماران خاص مددجویان نیازمند که نیاز به نگهداری داشته باشند به آن‌ها کمک مالی صورت گرفته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قرچک افزود: در طرح بینایی‌سنجی 120 نفر از کودکان شش الی 18 سال در طرح توزیع عینک به‌صورت رایگان این واحد قرار گرفتند و برای درمان کلی به پزشکان متخصص معرفی شده‌اند.

غضنفری در خصوص طرح سلامت دهان و دندان اشاره کرد و گفت: دندانپزشکی از دیگر خدمتی بوده که برای 150 نفر از کودکان و نوجوان شش الی 18 سال به‌صورت رایگان در این طرح قرار گرفتند.

وی بیان داشت: سلامت مددجویان کمیته امداد از مهم‌ترین اقدامات این نهاد است که برای سلامتی این قشر همایش‌های مختلفی از قبیل برگزاری کارگاه آموزشی در روز ملی با بیماری‌های مشترک انسان و دام با همکاری شبکه بهداشت، برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت فردی جهت خانم‌های 25 الی 50 سال، برگزاری همایش هفته سالمند با حضور 200 سالمند و همکاری مرکز بهداشت، بخشداری و شهرداری و ارائه آموزش‌های لازم به سالمندان همانند از قبیل مراقبت‌های دوران سالمندی، آموزش تغذیه، ورزش و ... است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قرچک در خصوص سوءتغذیه کودکان جامعه هدف شهرستان گفت: واحد درمان در سرفصل کمک به کودکان نیازمند به سوءتغذیه نیز حدود 176 میلیون 650 هزار ریال برای کمک به رفع سوءتغذیه کودکان مبتلا به این بیماری در پنج مرحله و به‌صورت سبد غذایی اقدام نموده و به نیازمند تحویل داده‌ شده است.

غضنفری به بحث بیمه‌های تحت پوشش مددجویان اشاره کرد و گفت: طرح پوشش بیمه تأمین اجتماعی که یکی از مهم‌ترین و بهترین طرح‌های امداد و واحد درمان است که طی شش ماه اول سال بالغ‌بر یک میلیارد و 590 میلیون ریال بابت حق بیمه زنان سرپرست خانوار به تعداد 384 خانوار زن سرپرست و 14 خانوار که در خوداشتغالی قالیبافی مشغول هستند به‌حساب تأمین اجتماعی واریز شده است.

وی بیان داشت: این تنها بخشی از خدمات امداد و واحد درمان بوده و خیل عظیم اقدامات و تعاملات صورت گرفته با مراکز درمانی و بهداشتی و ... برای رفع مشکلات درمانی مددجویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قرچک گفت: مشکل درمانی یکی از اولویت‌های خدمات امداد بوده و هست و بیشترین مراجعه را دارد و این خدمات تنها توانسته بخشی از نیاز درمانی مددجویان عزیز را تأمین کند لذا از تمامی خیران و پزشکان و جامعه پزشکی دعوت می‌کنیم ما و مددجویان نیازمند را در این مسیر سخت همراهی کنند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران