آبان 19, 1398

اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان تهران

معاون عمرانی استانداری تهران بر اعمال نظارت و پایش دقیق بر عملکرد شهرداری‌ها و دهیاری‌های سطح استان تهران…
آبان 19, 1398 2

روابط عمومی های قرچک در ایجاد امید بین مردم نقش محوری دارند

فرماندار قرچک گفت: روابط عمومی های قرچک در ایجاد…
آبان 19, 1398 3

جشنواره نخستین واژه آب در قرچک برگزار شد

مدیر دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت آب و…
آبان 19, 1398 3

۱۶ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در ورامین تخریب شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: با تخریب ۱۶…

متن خبر

کدخبر:4122
منتشر شده در پنج شنبه, 14 دی 1396 09:55
بازدید: 791

فرماندار قرچک خطاب به مسئولان وزرات بهداشت تاکید کرد:

هر چه سریع‌تر بیمارستان قرچک به بهره‌برداری برسد

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 فرماندار قرچک خطاب به دانشگاه شهید بهشتی و وزارت بهداشت گفت: هر چه سریع‌تر بیمارستان قرچک به جهت خدمت به مردم به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری برنا در استان تهران ،مسعود مرسل پور در جریان بازدید مشاور وزیر بهداشت و درمان از بیمارستان 94 تختخوابی شهرستان قرچک گفت: وزارت بهداشت، سازمان مجری، فرمانداری و استانداری زحمات بسیاری متحمل شدند و پروژه‌ای که قریب به هشت سال و نیم تعطیل بود فعال کردند.

وی افزود: علیرغم اینکه در زمان احداث برخی از مخالفین دولت در منطقه تلاش کردند که این پروژه غیرفعال شود و اقداماتی انجام دادند. مدتی پروژه متوقف بود و با پیگیری‌هایی که شد، پروژه راه‌اندازی شد و نزدیک به چهار و نیم میلیارد تومان هزینه شد تا پروژه بیمارستان دوباره راه‌اندازی شود.

فرماندار قرچک گفت: تمام این هزینه‌ها از منابع داخلی شهرستان تأمین شد و هیچ سازمانی کمکی در این زمینه نداشت. کار که به اینجا رسیده است ازنظر اجتماعی مردم لحظه‌شماری می‌کنند. خصوصاً در این هیاهوی زلزله مردم هم خرسند بودند از اینکه بیمارستانی در آینده دارند و هم نگران بودند که اگر اتفاقی بیفتند چه‌کار باید کنند.

مرسلپور خاطرنشان کرد: از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و وزارت بهداشت و درمان درخواست می‌کنیم که حرکتی را انجام دهند که این بیمارستان 94 تختخوابی قرچک هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد تا شهروندان قرچکی از این پروژه مهم استفاده لازم را ببرند.

وی افزود: جمعیت رسمی شهرستان قرچک حدود 300 هزار نفر است، ولی با حاشیه‌ها چیزی حدود 350 هزار نفر جمعیت غیررسمی دارد. هم‌اکنون برخی از بیماران قرچکی که مکنت مالی ندارند، ندانسته به بیمارستان تأمین اجتماعی ورامین رجوع می‌کنند که این بیمارستان بیمه‌شدگان غیر تأمین اجتماعی را با هزینه‌ی آزاد حساب می‌کند و این‌ها مشکلات مردم این شهرستان است.

فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: از وزارت بهداشت و درمان خواستاریم، بخشی که برای راه‌اندازی بیمارستان ازجمله نصب تجهیزات و یا دستگاه‌ها و... است، تعطیل نشود و مجموعه فرمانداری، استانداری و سازمان برنامه بودجه استان تهران درصدد کمک هستیم و در کنار شما پیگیر مشکلات هستم تا نتیجه دهد.

گفتنی است، عبدالرضا علامه مشاور وزیر بهداشت و درمان به همراه مسعود مرسلپور فرماندار، علی شهرامی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه شهید بهشتی، رضا رضایی مدیر بودجه و اعتبارات و مسوول تجهیز بیمارستانهای جدید احداث وزارت بهداشت و لیاقتدار رئیس شبکه بهداشت و درمان قرچک از مراحل تجهیز بیمارستان 94 تختخوابی شهرستان قرچک بازدید کردند.

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 Mojtaba 1396-10-18 19:58
پس کی قرار این بیمارستان بهره‌برداری بشه ؟؟؟
قرار بود اردیبهشت 96 افتتاح کامل بشه
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران