مهر 27, 1397

۱.۹ درصد از تولید علم در کشور ایران انجام می شود

امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و به فضل الهی ۱.۹ درصد از تولید علم در کشور ما انجام…
مهر 26, 1397 22

مردمی بودن رمز محبوبیت امام جمعه ورامین است / دیدار آیت‌الله محمودی از علی زندی طغان

امام جمعه ورامین با حضور در بیت علی زندی طغان از…
مهر 26, 1397 14

جلسه بررسی وضعیت تقسیمات کشوری ورامین برگزار شد

جلسه بررسی وضعیت تقسیمات کشوری شهرستان های ورامین…
مهر 24, 1397 20

طرح ارتقا معیشتی معلمان ۳ هفته پیش به دولت ارسال شده است

وزیر آموزش و پرورش از تنظیم و ارسال طرح رتبه بندی…

متن خبر

کدخبر:4203
منتشر شده در یکشنبه, 14 مرداد 1397 19:33
بازدید: 55
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اقدامات خوب قرچک در زمینه احصاء و احیاء واحدهای تولیدی نیمه فعال
فرماندار شهرستان قرچک گفت: باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته از سوی مراجع استانی، شهرستان قرچک در زمینه احصاء و احیاء واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال اقدامات خوبی را صورت داده است.

.

 

به گزارش ورامین پرس؛مسعود مرسلپور صبح امروز در دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک با اشاره به موضوعات اقتصادی و سیاسی حاکم در کشور اظهار کرد: بی‌شک مسیر توسعه اقتصادی کشور از مسیر حضور فعال بخش‌خصوصی چه در عمل و چه در عرصه تصمیم‌گیری می‌گذرد و توسعه اقتصاد باید با تمرکز بر این بخش های آغاز شود.
وی افزود: در همین راستا باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته از سوی مراجع استانی، شهرستان قرچک در زمینه احصاء و احیاء واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال اقدامات خوبی را صورت داده است که با برنامه ریزی و نظارت مستمر بر فعالیت ها و تلاش شبانه روزی شاهد تحقق هرچه بیشتر اهداف و بیانات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد و اشتغال در کشور خواهیم بود.
مرسلپور تاکید کرد: باتوجه به لزوم تسریع در روند وضعیت پرونده های بخش کشاورزی معاونت عمرانی فرمانداری، شهرداری، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی نسبت به تشکیل کمیته تخصصی و فنی جهت احصاء مشکلات و مقررات قانونی مربوط به گلخانه های و دامپروری ها در حریم شهر اقدام نمایند و کمیته تخصصی موظف است ظرف مدت ۳ روز کاری راهکارهای پیشنهادی را به دبیرخانه ستاد ارسال نماید.
فرماندار قرچک تصریح کرد: باتوجه به چالش تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان و اهمیت احیاء و ارتقاء توان تولید و رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی، شهرک صنعتی قرچک گزارشی از نیازمندی های مواد اولیه کارخانجات مستقر در شهرک صنعتی ارسال نماید.
رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک گفت: باتوجه به شروع عملیات واگذاری فاز ۲ شهرک صنعتی، مدیریت این شهرک نسبت به اعلام نیازمندی ها زیرساختی و مشکلات موجود اقدام و نقشه طراحی فازهای شهرک صنعتی اقدام کند.
وی تاکید کرد: باتوجه به مشکلات مطروحه از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت در خصوص بهداشت آب برخی کوره های آجر پزی، اداره آب و فاضلاب شهرستان با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت، معدن و تجارت نسبت به بازدید و رفع مشکل احتمالی اقدام و گزارش آن را به فرمانداری ارسال نمایند.
فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: اداره راه و شهرسازی گزارشی از وضعیت پاسخ استعلام اسناد مالکیت شهرک صنعتی قرچک ارائه و شهرک صنعتی با هماهنگی معاونت عمرانی فرمانداری تا حصول نتیجه پیگیری و اقدام لازم معمول نمایند.
مرسلپور در ادامه این جلسه به اقدامات صورت گرفته در حوزه تنظیم بازار و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی اشاره کرد و افزود: می بایست در این شرایط حساس نسبت به کنترل و ثبات در بازار توجه بیشتری شود و زمینه فروش و عرضه محصولات به بازار برای تولید کنندگان فراهم گردد.
گفتنی است دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک با دستور جلسه ارائه گزارش شهرداری از وضعیت روند پروندهای بخش کشاورزی و صنعت، ارائه گزارش اقدامات زیربنایی و دیگر موارد مربوطه توسط مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و ارائه گزارش بخشودگی های مالیاتی به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی اداری مالی فرمانداری، و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

منبع : قرچک آنلاین

انتهای پیان /س

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران