دی 10, 1397

یادواره شهدای ۱۰ دی ۵۷ ورامین برگزار شد

یادواره شهدای ۱۰ دی ۵۷ ورامین، هم زمان با سال روز این قیام خونین در این شهرستان برگزار شد.
دی 09, 1397 26

عوامل اصلی فتنه آموزش دیده اروپا بودند

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: عوامل…
دی 09, 1397 28

تجمع بزرگ ورامینی ها در سال روز حماسه ۹ دی

مردم ورامین هم زمان با سال روز ۹ دی با تجمع در…
دی 08, 1397 32

خاطرات کفن پوشان ورامین از ۹ دی ۸۸/ تبلور حمایت از ولایت و انقلاب

مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در ۹ و ۱۰…

متن خبر

کدخبر:4230
منتشر شده در جمعه, 19 مرداد 1397 16:14
بازدید: 126
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

امام جمعه شهرستان قرچک گفت: جنگ نظام و جنگ اقتصادی مقدمه جنگ عقیده است ، و زبان و روش دشمن همیشه زبان زور بوده است.

 

 

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: امروز روز وحدت بر اندیشه ولایت است ، آنهای که تا حال سر پیمان نبود بیایند پیمان ببندید ، نیروهای انقلابی و تابع ولایت همیشه تأکید بر وحدت داشند ، اگر منظور عده ای از وحدت ، وحدت بر اندیشه شیطان بزرگ است ، این ریسمان را تکه تکه می کنیم ، به هیچ مسئولی اجازه مذاکره و ارتباط با شیطان بزرگ را نخواهیم داد.

وی گفت: از برکات اطاعت و تسلیم رهنودهای ولایت و رهبری ، فریب نخوردن نقشه دشمن است ، چقدر فرمودند: آقایان ، خود آمریکا هرچه دارد از بکار گیری فرمول اقتصاد مقاومتی است ، شما هم جامع عمل بپوشید ، اما عده ای دست رو دست گذاشتند به بیگانگان امید بستند.

اسماعیلی افزود: در همه بخشها ضامن رشد وتوسعه دین است نه رذیلت ها و اندیشه های پوچ ، نفوذ ، امروز رشد کرده است، در همه بدنه ها رشد کرده است و برنامه دارد، از جمله برنامه ها ایجاد خلل در باورها، خواسته وابستگان به دشمن اینست که ما اصول و ارزشهای خود را در سیاست خارجی دخالت ندهیم ، ایدئولژی مان را کنار بگذاریم، روحیه انقلابی را کنار بگذاریم تا جذب جامعه جهانی شویم، حرف اول و آخر ما مقاومت بر موضع انقلابی در همه عرصه هاست، دولت محترم واقعیتها را بپذیرد ، مردم را درک کند ، شعار ندهد ، با حقیقت جامعه فاصله دارد.

وی بیان کرد: پاسخگوی مطالبات بحق مردم بویژه جوانان دلسوز و انقلابی و مومن باشد ، مردم شریف بخاطر نظام جمهوری اسلامی و عشق به رهبر عزیز و حفظ آرمانهای امام (ره) و شهداء حرمت نگه می دارند، با ارال و اوباش و دست نشاندگان مزدور همراهی نمی کنند شما باید جبران کنید ، شدیداً معترض شما هستند، با برنامه وارد شوید ، به برجام دل خوش نکنید ، به مطالبات غیر معقول و غیر معروف و غیر مشروع عده ای سلطنت طلب ها اعتنا نکنید.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: هدف اصلی دشمن و تضعیف عقیده و آرمان ملت است ، این هدف اصلی در طول دوران مباراتی مستبکرین و ظالمین با انبیاء و اولیاء الهی دنبال شده و ادامه دارد ، هدف تغلیب و تحکیم اندیشه است.

وی تصریح کرد: جنگ نظام و جنگ اقتصادی مقدمه جنگ عقیده است ، و زبان و روش دشمن همیشه زبان زور بوده است ، تطمیع یا تمدید، لذا اصلاً ما همه هستی مان را قربانی و فدای ارزشها و فضیلت ها کردیم ، مقاومت ملتهای آزادیخوا بویه ملت عزی ایران سر ایمان و ارزشها بوده است.

اسماعیلی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: برای اینکه آرمانها و ارزشها در حد شعار باقی نماند، باید دست اندرکاران و مسئولان ، آنها را بصورت منطقی ، متین و جدی پیگیری کنند، معنی مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان بر سر عهد و پیمان الهی بستگی به دو قدرت دفاعی و اقتصادی دارد.

وی در پایان گفت: توانمندی نیاز دارد، به لطف الهی و مجاهدت نیروهای انقلابی در طول تاریخ انقلاب در هر دو جهت رشد داشتیم همیشه به استکبار نه گفتیم و تحریم ها بر ما تحمیل شد ولی تلاشمان در جهت تدارک تجهیزات دفاعی و فعالیت های اقتصادی تعطیل نشد.

منبع : قرچک آنلاین

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران