دی 10, 1397

یادواره شهدای ۱۰ دی ۵۷ ورامین برگزار شد

یادواره شهدای ۱۰ دی ۵۷ ورامین، هم زمان با سال روز این قیام خونین در این شهرستان برگزار شد.
دی 09, 1397 166

عوامل اصلی فتنه آموزش دیده اروپا بودند

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: عوامل…
دی 09, 1397 149

تجمع بزرگ ورامینی ها در سال روز حماسه ۹ دی

مردم ورامین هم زمان با سال روز ۹ دی با تجمع در…
دی 08, 1397 183

خاطرات کفن پوشان ورامین از ۹ دی ۸۸/ تبلور حمایت از ولایت و انقلاب

مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در ۹ و ۱۰…

متن خبر

کدخبر:4670
منتشر شده در جمعه, 11 آبان 1397 19:49
بازدید: 150
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امام جمعه قرچک گفت: مرگ بر آمریکا هرگز فراموش نخواهد شد چون مرگ بر کفر، مرگ بر ظلم، مرگ بر باطل، مرگ بر یزید و شمر و ابن زیاد است ، هر وقت ظلم و ستم و باطل و کفر از آمریکا رفت آن وقت تصمیم جدید گرفته می شود

.

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: فرایند انتقال جامعه بیمار، بد عهد، رفاه طلب، ذلیل و ترسو به جامعه سالم، بیدار و قدرتمند بصیرت و آگاهی،اطاعت عملی ، استقامت واطاعت نه فقط مالی و کم هزینه تا پای جان است.

وی گفت: بزرگترین برکت و خیر انقلاب اسلامی ایران این  بود که در عصر سلطه گری و سلطه پذیری بشریت آزادو عاقل را بیدار و آگاه کرد، استکبار را به همه ملتها معرفی کرد.

اسماعیلی افزود: منطق پوچ و بی اساسی استکبار را که گفتند ملتها یا با ما هستند یا نابود می شوند در هم پیچید، رهبر برگ و مهندس علیم و حکیم امروز انقلاب نقشه های راهبردی مسلمین جهان را فقط با منطق حسینی (ع) رهبری می کند.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب، بیان کرد: مبارزه با استکبار کاملاً منطقی و عقلائی و علمی است، انجام تکلیف الهی است، در آستانه سالرو تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رو ملی مبارزه استکبار جهانی و رو ز دانش آموز هستیم ، در حالی به استقبال این روز می رویم که هیچ کسی در این کشور با هر عقیده و آرمانی به خباثت و باطل و ظالم بودن و بد عهد و خائن بودن آمریکا شک ندارد.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: امروز قرارگاه فرماندهی اندیشه باطل و شیطانی دنیا آمریکا است و مدال جهانی شیطنت، ظلم و خیانت را آمریکا ئیها دارند، با مکر و حیله و ترفند های مختلف امنیت و آسایش جهانی را به خطر انداختند فقط یک ملت و یک رهبر الهی با منطق حسینی در مقابلش ایستادند، حتی ملت ها و شخصیت ها و گروهایی که به وعده هایش دل بستند ، امید بستند و به او کمک کردند به آنها هم رحم نکرد  نقشه هایش که پیاده شد آن افراد و آن ملت را ذلیل و رسوا و بیچاره کرد و رها کرد.

وی تصریح کرد: در تاریخ ۵۰ ساله اخیر کشور مان افراد و گروههای زیادی بودند و هستند که بزرگترین ظلم را به ملت و مملکت ما وارد کردندکه قابل جبران نیست رهبر عزیز بارها فرمودند : این ها نوکر، سرسپرده، ذلیل و وابسطه می خواهند تو سری خور مثل محمد رضا پهلوی می خواهند ، در راه حرکت به سمت آرمان ها و پیشرفت دشمنی اصلی شما آمریکا ا.

اسماعیلی گفت: قدرت استکباری و جهنمی آمریکا ماندنی نیست و از بین خواهد رفت، شاهد خیانت و بی مهری اش نسبت به اعمال و نوکران بی مغز آمریکا در منطقه خواهیم بود. اگر مواضع مسئولین ما تغییر نمی کرد و مو به مو اوامر رهبر عزیز اجرا می شد تا الان اسمی از نفوذ، فتنه، تحریم و گرفتاریهای موجود نبود ، جلوی حرکت سریع ماشین انقلاب را گرفتیم.

وی بیان کرد: ما باید به الگوهای اصلی مان تأسی کنیم همانطور که شهداء بدون چون و چرا لبیک گفتند، لبیک بگوئیم، به شهدای عزیمان در همه اقشار و به دانش آموزان و دانشجویان شهید مان به محمد حسین فهمیده ۱۳ ساله که رهبر کبیر انقلاب امام راحل فرمودند او رهبر و الگوی ماست ، منطق امثال فهمیده ها چقدر به نسل ها منتقل شد ، چقدر به دانش آموزان مان گفتیم که دانش آموزان عزیز و مظلوم سال ۵۷ بدستور آمریکا به شهادت رسیدند ، ما به عقیده و اعتقادمان نسبت به شیطان بزرگ پایبندیم.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: مرگ بر آمریکا هرگز فراموش نخواهد شد چون مرگ بر کفر، مرگ بر ظلم، مرگ بر باطل، مرگ بر یزید و شمر و ابن زیاد است ، هر وقت ظلم و ستم و باطل و کفر از آمریکا رفت آن وقت تصمیم جدید گرفته می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیام ما به مسئولان مان، مقاومت در برابر زور گوئی های آمریکاست ( هیهات من الذله ) است، حق نداریم کوتاه بیائیم، امرو دیگر بر همه روشن شد با تسلیم و سازش و مذاکره مشکلات حل نمی شود بلکه اضافه می شود .

منبع :قرچک آنلاین

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران