دی 23, 1396

شرایط مطلوب پرونده‌های ورودی و خروجی در دادگستری قرچک/ ارتباط و تعامل دو سویه با دستگاه‌های اجرایی و ضابط

رئیس کل دادگستری شهرستان قرچک گفت: دادگستری این شهرستان با دارا بودن ۳ شعبه حقوقی و کیفری در وضعیت مناسبی…
دی 20, 1396 22

1500 واحد صنفی بدون پروانه کسب در ورامین فعالیت می کنند

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به اجرای…
دی 16, 1396 44

پزشک قلابی در قرچک دستگیر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری…
دی 14, 1396 38

رشد دستفروشی ضربه شدیدی به اصناف ورامین وارد کرده است

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص مشکل…

متن خبر

کدخبر:3496
منتشر شده در دوشنبه, 28 فروردين 1396 23:10
بازدید: 369
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پسر جوان وقتی برای تعیین تاریخ جشن عروسی به خانه نامزدش رفته بود، با پدر او درگیر شد و وی را با ضربه چاقو به قتل رساند.

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس وي كه از آن زمان در بازداشت به سر مي‌برد، قرار است به‌زودي در دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه شود.شامگاه 22آذرماه سال 95به پليس خبر رسيد كه مردي در نزديكي خانه‌اش واقع در شريف‌آباد ورامين با ضربات چاقو به قتل رسيده است. دقايقي بعد وقتي مأموران خود را به محل وقوع جنايت رساندند با پيكر بي‌جان مردي 55ساله مواجه شدند. هرچند عامل قتل از آنجا گريخته بود اما شواهد نشان مي‌داد متهم پسر جواني است كه قرار بود با دختر مقتول ازدواج كند.

پسر مقتول در اين‌باره به پليس گفت: پسر جوان از 2سال قبل نامزد خواهرم بود. او در اين مدت بارها به خانه‌مان آمده بود اما با پدرم اختلاف داشت. پدرم از ابتدا با ازدواج او با خواهرم مخالفت مي‌كرد با وجود اين او به خواسته‌اش پافشاري مي‌كرد و به خانه‌مان آمده بود تا با پدرم درباره زمان برگزاري جشن عروسي صحبت كند. آنها جلوي در خانه رفتند و دقايقي بعد وقتي با سر و صدا بيرون رفتم، فهميدم او پدرم را به قتل رسانده است. او كه يك چاقوي خون‌آلود در دست داشت، با ديدن من پا به فرار گذاشت. تحقيقات براي دستگيري پسر جوان از همان زمان آغاز و چند ساعت بعد او دستگير شد.

انگيزه قتل

وقتي متهم به قتل به پليس آگاهي انتقال يافت، به قتل پدر دختر مورد علاقه‌اش اعتراف كرد اما گفت قصدي براي به قتل رساندن او نداشته است. او گفت: از 2سال قبل با نامزدم آشنا شدم و از او خواستگاري كردم اما از همان روز اول پدرش مخالفت مي‌كرد. او از من خوشش نمي‌آمد و ابتدا مي‌گفت دخترش را به من نمي‌دهد اما وقتي پافشاري من را ديد و متوجه شد دخترش نيز به من علاقه دارد، موافقت كرد.

متهم به قتل ادامه داد: مدتي گذشت و من لحظه‌شماري مي‌كردم تا زندگي مشتركمان را شروع كنيم اما پدر نامزدم مدام بهانه‌جويي مي‌كرد و مانع ازدواجمان بود. اين شرايط 2سال طول كشيد تا اينكه تصميم گرفتم هر طور شده با پدر نامزدم صحبت و او را براي زمان برگزاري جشن عروسي راضي كنم.

وي ادامه داد: شب حادثه به خانه آنها رفتم و شروع به صحبت كرديم اما هنوز چند دقيقه بيشتر نگذشته بود كه پدر نامزدم گفت پشيمان شده و راضي به ازدواج من و دخترش نيست. او گفت كه ديگر روي دختر من حساب نكن و به فكر ازدواج با دختر ديگري باش. از شنيدن اين حرف‌ها شوكه شده بودم.

من 2سال را با اميد ازدواج با دختر مورد علاقه‌ام گذرانده بودم و حالا پدرش دست رد به سينه‌ام مي‌زد. با اين حال سعي كردم خودم را كنترل كنم. حرف‌هاي مان ادامه داشت تا اينكه او گفت بهتر است براي ادامه صحبت‌هاي مان به كوچه برويم. من هم قبول كردم. او موتورسيكلتش را روشن كرد و از من خواست سوار شوم تا با يكديگر به يكي از محله‌هاي اطراف برويم اما من گفتم بهتر است پياده برويم.

در بين راه دوباره شروع به صحبت كرديم و من براي ازدواج پافشاري كردم تا اينكه او عصباني شد و ناگهان چاقويي از آستينش بيرون كشيد. مي‌خواست ضربه‌اي به من بزند اما من چاقو را از دستش گرفتم و فرار كردم. متهم درباره چگونگي ارتكاب جنايت گفت: من مي‌دويدم و او با موتورسيكلتش من را تعقيب مي‌كرد تا اينكه در كوچه‌اي بن بست من را گير انداخت. او عصباني بود و هيچ‌چيز نمي‌توانست آرامش كند. به طرفم حمله كرد و در همان لحظه براي دفاع از خودم با چاقو چند ضربه به او زدم و وقتي روي زمين افتاد از ترس فرار كردم.

پرونده در دادگاه

متهم در ادامه صحنه جنايت را بازسازي كرد و جزئيات بيشتري از اين درگيري خونين را شرح داد. اين در حالي بود كه اولياي دم مقتول در همان شكايت اوليه‌شان خواستار قصاص متهم به قتل شدند. در اين شرايط پرونده با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري يك استان تهران فرستاده شد و قرار است متهم به‌زودي به اتهام ارتكاب قتل عمدي در شعبه11 محاكمه شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران