دی 23, 1396

شرایط مطلوب پرونده‌های ورودی و خروجی در دادگستری قرچک/ ارتباط و تعامل دو سویه با دستگاه‌های اجرایی و ضابط

رئیس کل دادگستری شهرستان قرچک گفت: دادگستری این شهرستان با دارا بودن ۳ شعبه حقوقی و کیفری در وضعیت مناسبی…
دی 20, 1396 110

1500 واحد صنفی بدون پروانه کسب در ورامین فعالیت می کنند

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به اجرای…
دی 16, 1396 153

پزشک قلابی در قرچک دستگیر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری…
دی 14, 1396 121

رشد دستفروشی ضربه شدیدی به اصناف ورامین وارد کرده است

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص مشکل…

متن خبر

کدخبر:4065
منتشر شده در دوشنبه, 17 مهر 1396 20:37
بازدید: 159
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: اگر همه توان ها و ظرفیت های موجود در سطح شهرستان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی را به سمت آموزش و پرورش سوق دهیم، بخش اعظمی از این آسیب ها کاهش یافته و برطرف خواهد شد.

به گزارش ورامین پرس به نقل از ایرنا، محمدکرم محمدی روز دوشنبه در جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان پیشوا گفت: با توجه به این که طیف عظیمی از جامعه از جمله معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان مخاطب آموزش و پرورش می باشند، این نهاد از ظرفیت بی نظیری برای تمرکز فعالیت های مختلف به ویژه تصمیمات و برنامه ای اتخاذ شده در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.

وی اظهار کرد: آموزش و پرورش به مسائلی از جمله تغذیه، ورزش و بهداشت توجه ویژه ای دارد که این امر در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش به سزایی ایفا می کند به شرط آن که به همان نسبت به ویژگی های آموزش و پرورش توجه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که نهضت عاشورا الهام بخش تمام انقلاب های دنیا است افزود: هر کس در دنیا با هر دین و تفکری که بخواهد انقلابی را ایجاد کند، از کربلا و نهضت حسینی الهام می گیرد و این قیام، همیشه و در طول تاریخ زنده و ماندگار خواهد بود.

فرماندار پیشوا با بیان اینکه همه خصوصیات و المان های نهضت عاشورا در جهان بی نظیر است گفت: نهضت کربلا هم از نظر مصیبتی که وارد شد، بی نظیر است و عناصر خاص خود را دارد و هم آنچه که در آن اتفاق افتاده از جمله وفا، شجاعت، اخلاص، پاکی و فتوت بی نظیر بوده و به مانند آن یافت نمی شود.

محمدی افزود: پیام کربلا با وجود عدم بهره مندی آن زمان از رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی، توسط بانوی دشت کربلا حضرت زینب کبری(س) به بهترین نحو ممکن منتقل شد و این پیام با گذشت قرن ها، نه تنها رنگ نباخته بلکه دلهای زیادی را مجذوب خود کرده است.

وی گفت: نقش بانوان در جامعه اسلامی، یک نقش اساسی، انقلابی و دقیق است که می تواند پاسدار حرمت و حرکت دینی و اسلامی باشد، کما اینکه اگر این حرکت به وسیله حضرت زینب(س) به دنیای آن روز، رسانده نمی شد، امروز از عاشورا و محرم خبری نبود.

محمدی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص راه اندازی پارک بانوان در پیشوا گفت: در طول یک سال اخیر پیگیری های فراوانی در این زمینه صورت گرفته ولی همواره مشکلاتی نیز وجود داشته است ولی امیدواریم هر چه سریعتر بتوانیم پارک مناسب و در شان جامعه زنان شهرستان راه اندازی نماییم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران