فروردين 30, 1397

دخالت برخی مسئولان بی احترامی به اصناف ورامین است

اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص انتخابات اتاق اصناف و دخالت برخی مسئولان شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد و این…
فروردين 16, 1397 137

4211 نفراز خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت : همزمان…
فروردين 16, 1397 154

کار در منازل باید در ورامین فرهنگ سازی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داوود اصغری در دیدار…

متن خبر

کدخبر:4095
منتشر شده در دوشنبه, 24 مهر 1396 20:05
بازدید: 413
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه این شهرستان نیازمند نگاه ویژه دولت دوازدهم است، گفت: 211 هکتار گلخانه در دو سال اخیر در پیشوا ایجاد شده است.

به گزارش ورامین پرس به نقل از فارس، محمدکرم محمدی پیش از ظهر امروز در دیدار با محمدحسین مقیمی استاندار تهران اظهار کرد: پیشوا در حالی به شهرستان تبدیل شد که بسیاری از زیرساخت‌های لازم برای شهر بودن را نداشت و با وجود فقر این زیرساخت‌ها از شهر به شهرستان تبدیل شد.

وی گفت: فقر زیرساخت‌ها در شهرستان پیشوا به حدی زیاد است که نیاز به یک نگاه ویژه در دولت دوازدهم دارد تا بتوانیم پاسخ‌گوی نیازهای به‌حق مردم این منطقه باشیم.

فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: ضعف زیرساخت‌های شهرستان پیشوا در بسیاری از موارد به چشم می‌آید و مهم‌ترین آن‌ها در زمینه‌های درمانی، ورزشی و فرهنگی، راه و آب کشاورزی و آشامیدنی است و با وجود پیگیری‌ها و اقدامات صورت‌گرفته در دولت یازدهم، این کمبودها همچنان وجود دارد و رفع آن‌ها در صدر خواسته‌های مردم این منطقه است.

محمدی با بیان اینکه در دولت یازدهم اقدامات زیادی در زمینه کشاورزی در پیشوا صورت گرفته است، گفت: در این شهرستان در بخش کشاورزی و بر اساس برش‌ها و شاخص‌های تعیین‌شده اقتصاد مقاومتی در حوزه توسعه گلخانه‌ها و ترویج آبیاری قطره‌ای و بارانی اقدامات شایانی صورت گرفته و اشتغال خوبی نیز در این بخش ایجاد شده است.

وی گفت: گلخانه‌های شهرستان پیشوا در سال 95، 119 هکتار افزایش داشت و از ابتدای سال 96 تاکنون، 92 هکتار دیگر نیز به آن افزوده شد و در مجموعه طی این دو سال 211 هکتار گلخانه در پیشوا ایجاد شده و این میزان چند برابر آن تکالیفی است که بر اساس برش‌های شهرستانی تعیین شده بود.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: همچنین در دو سال گذشته 20 واحد تولیدی در شهرستان پیشوا ازجمله شهرک صنعتی ایجاد شده که به‌صورت مستقیم برای یک‌هزار و 245 نفر و غیرمستقیم برای یک‌هزار و 820 نفر ایجاد اشتغال کرده و در بخش صنوف نیز 300 اشتغال به‌صورت مستقیم فراهم شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: امیدواریم که با نگاه ویژه دولت دوازدهم به شهرستان پیشوا و عملکرد جهادی مدیران این منطقه بتوان رشد و توسعه شهرستان پیشوا را در آینده‌ای نزدیک شاهد بود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران