دی 10, 1397

یادواره شهدای ۱۰ دی ۵۷ ورامین برگزار شد

یادواره شهدای ۱۰ دی ۵۷ ورامین، هم زمان با سال روز این قیام خونین در این شهرستان برگزار شد.
دی 09, 1397 26

عوامل اصلی فتنه آموزش دیده اروپا بودند

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: عوامل…
دی 09, 1397 28

تجمع بزرگ ورامینی ها در سال روز حماسه ۹ دی

مردم ورامین هم زمان با سال روز ۹ دی با تجمع در…
دی 08, 1397 32

خاطرات کفن پوشان ورامین از ۹ دی ۸۸/ تبلور حمایت از ولایت و انقلاب

مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در ۹ و ۱۰…

متن خبر

کدخبر:4119
منتشر شده در دوشنبه, 11 دی 1396 16:18
بازدید: 511
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با نظارت مستمر بر گلخانه‌های شهرستان باید مراقب باشیم تا فرصت‌های اشتغال با کشت مواد مخدر به تهدید تبدیل نشود.

به گزارش  ورامین پرس، محمدکرم محمدی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیشوا اظهار داشت: زمین‌های کشاورزی و به‌ویژه گلخانه‌های شهرستان پیشوا به‌عنوان مکان‌های امن اشتغال محسوب می‌شوند که باید به‌صورت مستمر مورد سرکشی قرار گیرند تا با تهدیدی مواجه نشوند. 

وی گفت: در حال حاضر، رسانه‌ها ازجمله رسانه ملی در موضوع آگاهی بخشی در خصوص عوارض مواد مخدر «گل» ورود پیدا کرده‌اند و نیاز است تا اطلاعات و آگاهی‌های لازم به جوانان در خصوص عوارض شوم و خطرناک مصرف این ماده داده شود.

رئیس ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیشوا بیان کرد: با توجه به اینکه چهار کمپ ترک اعتیاد در شهرستان پیشوا فعالیت می‌کنند باید بازدیدهای مستمر از آن‌ها در دستور کار باشد تا خدمات ارائه‌شده به جامعه هدف آن‌ها در قابل تعاریف و استانداردهای مدنظر صورت بگیرد.

محمدی اظهار داشت: از دغدغه‌های معتادان بهبودیافته این است که بعد از بازگشت آنان به دامان جامعه، زمینه اشتغال برای آن‌ها فراهم نیست که لازم است تا آنجا که می‌توانیم در جهت رفع این دغدغه آن‌ها تلاش کنیم و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در صورت وجود موارد این‌چنینی، به هر شکل ممکن به آن‌ها کمک کند تا امید به زندگی در آن‌ها قوت بگیرد.

وی گفت: برای این نظام و کشور، خون‌های زیادی ریخته شده است به‌خصوص ایثاری که شهدای مبارزه مواد مخدر برای نجات جوانان این مرزوبوم انجام دادند وصف‌ناشدنی است و به‌پاس این خون‌های ریخته شده باید تلاش کنیم تا خروجی جلسات مختلف به‌ویژه جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر منتج به کاهش نرخ اعتیاد در جامعه شود و جامعه را پذیرای افرادی کند که در این راه آسیب‌دیده و به جامعه بازگشته‌اند.

فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: ارائه راهکارهای کارشناسی و اجرای برنامه‌های عملیاتی نیازمند داشتن آمار و اطلاعات دقیق است.

محمدی گفت: برای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر در شهرستان پیشوا، نیازمند آن هستیم تا به‌وسیله همه دستگاه‌ها به‌ویژه بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، ورزش و جوانان، دادگستری، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران کاری مشترک انجام بگیرد تا با جمع‌آوری آمار و اطلاعات، میزان افراد آسیب‌دیده از اعتیاد، هرم سنی، نوع مصرف و علل گرایش آن‌ها را بررسی کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران