مهر 26, 1397

مردمی بودن رمز محبوبیت امام جمعه ورامین است / دیدار آیت‌الله محمودی از علی زندی طغان

امام جمعه ورامین با حضور در بیت علی زندی طغان از وی عیادت کرد
مهر 26, 1397 2

جلسه بررسی وضعیت تقسیمات کشوری ورامین برگزار شد

جلسه بررسی وضعیت تقسیمات کشوری شهرستان های ورامین…
مهر 24, 1397 8

طرح ارتقا معیشتی معلمان ۳ هفته پیش به دولت ارسال شده است

وزیر آموزش و پرورش از تنظیم و ارسال طرح رتبه بندی…
مهر 24, 1397 8

مجلس و دولت در زمینه مقاوم سازی حرکت انقلابی داشته باشند

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در…

متن خبر

کدخبر:4494
منتشر شده در چهارشنبه, 11 مهر 1397 20:55
بازدید: 17
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: اربعین یک حرکت منطقه ای و بین المللی است، تمهید و فراهم سازی مقدمات آن باید فراتر از موضوعات اداری انجام شود

.

به گزارش ورامین پرس؛حسین عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در چهارمین جلسه ستاد اربعین شهرستان پیشوا بیان کر: اربعین موضوعی است که برگرفته از ایمان و باور ماست و یک مسئله قلبی و فراتر از دستورالعمل های اداری است.

وی افزود: از مدت ها قبل  ستاد اربعین شهرستان تشکیل و جلسات آن برگزار، تصمیمات مورد نیاز اتخاذ و برنامه های ریزی های لازم صورت گرفته است و اکنون زمان عمل و اجرایی نمودن برنامه هاست و همه باید در انجام برنامه های خود مسئولانه اقدام کنند.

عباسی خاطرنشان کرد: افرادی که در اربعین به کربلای معلی مشرف می شوند نیازمندی هایی دارند که وظیفه داریم است ظرف مدت زمان کوتاه به تکالیف تعیین شده برای ستاد شهرستان عمل کنیم تا ستاد استانی نیز بتواند بر اساس آن، برنامه ریزی های لازم را صورت دهد و ما نیز در جهت انجام این همایش بزرگ جهان اسلام باید نقش خودمان را ایفا کنیم.

فرماندار پیشوا ادامه داد: برگزاری مراسم کوچک شهرستان کلی تدارکات و امکانات لجستیکی نیاز دارد به مراتب مراسم اربعین، یک کار بسیار بزرگ، گسترده تر و غیرقابل مقایسه با یک همایش شهرستانی است که باید در جهت انجام هرچه باشکوه تر آن هر چه در توان داریم را به اجرا درآوریم.

وی با بیان اینکه موکب مختص شهرستان پیشوا در اربعین پیش بینی نشده است، اظهار کرد: اگر با توجه به درخواست های علاقمندان به این جمع بندی برسیم که استقرار موکب شهرستان ضروری است، بعد از اربعین باید مقدمات، برنامه ریزی، اقدامات و هماهنگی های لازم رابرای سال  بعد انجام دهیم تا با این حرکت بتوانیم به عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خدمت شایسته ای را ارائه کنیم.

بر اساس این گزارش، در چهارمین جلسه ستاد اربعین شهرستان پیشوا ضمن مرور مصوبات جلسه گذشته، شرح وظایف ادارات و دستگاه های شهرستان و نیازمندی های اعلام شده مرور و اقدامات انجام گرفته در این راستا بیان شد.

منبع : مهر

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران