آذر 22, 1397

عده ای با شایعات درصدد تخریب روحانیت هستند/لزوم پذیرش نقد درحوزه

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با تاکید بر آمادگی پذیرش نقد در حوزه های علمیه، گفت: عده ای با شایعات درصدد…
آذر 21, 1397 4

رونمایی از اثر جدید «توبه» با موضوع مناجات

مسئول روابط عمومی گروه همخوانی آل یاسین شهرستان…
آذر 19, 1397 7

مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند/استقلال مهمترین دستاورد نظام

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: این…
آذر 17, 1397 11

فتنه ۸۸ پیچیده ترین توطئه دشمن علیه نظام اسلامی بود

رییس ستاد ۹ دی استان تهران گفت: فتنه ۸۸ پیچیده…

متن خبر

کدخبر:4769
منتشر شده در دوشنبه, 28 آبان 1397 19:16
بازدید: 34
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار پیشوا گفت: جانشین پروری به منظور هدایت استعداد و توانمندی نیروهای انسانی برای واگذاری پست ها و مسئولیت ها در آینده، از اولویت های اساسی در ادارات پیشوا باشد

.

به گزارش ورامین پرس؛حسین عباسی بعد از ظهر دوشنبه در نشست با کارکنان فرمانداری این شهرستان با تبریک به مناسبت هفته وحدت اظهار داشت: هفته وحدت ابتکار عمل امام راحل (ره) برای وحدت امت اسلامی و فرصت مناسبی برای بیان نقش معجزه آسای وحدت، اتحاد و انسجام در میان اقشار مختلف مردم است.

عباسی با تاکید بر اجتماع گرایی و پرهیز از فردمحوری گفت: علیرغم محدودیت های موجود در حوزه منابع انسانی شهرستان، در فرمانداری و دستگاه های اداری منطقه، تلاش های زیادی برای ارائه خدمت مناسب به مردم صورت می گیرد که این خدمات باید با هم افزایی و همپوشانی، کامل تر و کاستی های موجود برطرف شود.

وی اظهار کرد: تعامل و همپوشانی میان فرمانداری و مجموعه ادارات سطح شهرستان موجب اثرات مثبت، مفید و اثرگذاری خواهد شد و لازمه این تعامل و همپوشانی، تعلق خاطر و تعصب سامانی برگرفته از منطق و عقلانیت است.

فرماندار پیشوا بر فعالیت، تحرک و پویایی، رعایت موازین ارزشی و اخلاقی و تکریم ارباب رجوع در سیستم های اداری تاکید کرد و گفت: عمل به قانون و قانون گرایی باید همواره سرلوحه امور باشد و در هیچ شرایطی قانون فدای مسائل شخصی نشود و از هر عملی که موجب سوء ذهنیت نسبت به مجموعه های اداری می شود پرهیز شود.

عباسی با بیان اینکه پیگیری ها نباید در سیستم اداری مسکوت بماند، خاطرنشان کرد: تراکم کاری و کمبود منابع انسانی نباید بهانه ای برای تعلل و یا سهل انگاری در پاسخگویی به مکاتبات اداری و عمومی باشد و ضمن انجام کار کارشناسی، مکاتبات باید در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ داده و پیگیری شود.

وی برگزاری جلسات پرسنلی را موجب تسریع در رفع کاستی ها، افزایش سرعت عمل، ارتقاء راندمان کاری و بهبود کیفیت کار عنوان کرد و برگزاری مستمر این جلسات را با طرح نظرات، پیشنهادات و انتقادات ضروری و راهگشا دانست.

فرماندار شهرستان پیشوا جانشین پروری را یکی از اولویت های اساسی در مجموعه های اداری دانست و گفت: توسعه منابع انسانی مستلزم ایجاد و تقویت توانایی، ارائه آموزش ها و انتقال تجربه هاست از این رو طراحی و تبیین الگوی جانشین پروری به منظور هدایت استعدادها و توانمندی های نیروهای انسانی برای واگذاری پست ها و مسئولیت ها به آنها در آینده اصلی مهم و ضروری است.

منبع :مهر

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران