مرداد 03, 1398

کمبود کالاهای اساسی در پیشوا /فرماندار ؛ پیگیریم

فرماندار پیشوا با تایید کمبود کالاهای اساسی در پیشوا خواستار افزایش سهمیه شهرستان پیشوا شد به گزارش ورامین…
مرداد 03, 1398 43

شهر قرچک از سرانه فرهنگی کمی برخوردار است

محسن خرمی شریف شهردار قرچک گفت: شهر قرچک از سرانه…
مرداد 03, 1398 41

قرچک با توجه به جمعیت به ۶ کتابخانه دیگر نیاز دارد

فرماندار قرچک گفت: قرچک با توجه به جمعیت به ۶…
مرداد 03, 1398 47

آغاز به کار پایگاه های سنجش در قرچک / پیش دبستانی ها تا پایان شهریور فرصت دارند

مدیر اداره آموزش و پرورش قرچک گفت: در خصوص سنجش…

متن خبر

کدخبر:4824
منتشر شده در پنج شنبه, 08 آذر 1397 20:19
بازدید: 282
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

فرماندار پیشوا از اصلاح ۲ پیچ حادثه خیز محور طارند خبر داد

.

 

به گزارش ورامین پرس؛حسین عباسی پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات محور طارند گفت:  راه روستایی یکی از مهمترین خدمات زیربنایی است که نقش موثری در توسعه مناطق روستایی ایفا می کند به طوری که جزو زیرساخت های توسعه ای و شریان ها حیاتی هر منطقه محسوب می شود.

وی افزود: راه های روستایی علاوه بر نقشی که در حمل تولیدات زراعی، تردد روستاییان و مسافران ایفا می کنند پیونده دهنده مناطق روستایی با شهر هستند و ایمنی آنها به لحاظ تامین ایمنی و سلامتی مردم امری ضروری است.

فرماندار پیشوا خاطرنشان کرد: محور مواصلاتی پیشوا به روستاهای طارند بالا و پایین به طول حدودا ۶ کیلومتر است که بخشی از آن در حریم شهر، بخشی در محدوده روستای حبیب آباد و مابقی نیز در محدوده روستاهای طارند بالا و پایین واقع شده است.

عباسی ادامه داد: این محور به دلیل مشکلاتی از جمله نبود روشنایی، عرض کم جاده، فقدان آسفالت مناسب و وجود دو پیچ خطرناک و حادثه خیز نیاز به توجه ویژه دارد و در سال جاری باید گام های اجرایی در جهت رفع بخشی از این مشکلات با مشارکت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیاری های مرتبط برداریم.

وی گفت: از آنجا که عمده تصادفات این محور در محل دو پیچ حادثه خیز آن رخ می دهد لازم است تا در فاز اول پروژه، این دو نقطه خطرناک اصلاح گردد که لازمه آن شناسایی معارضین و مالکین اراضی واقع در این طرح توسط دهیاران و ترغیب آنان به همکاری برای اجرای هر چه سریعتر این پروژه به منظور آزادسازی نقاط حادثه خیز است.
فرماندار پیشوا افزود: از آنجا که اصلاح این محور موجب کارگشایی مردم و حفظ امنیت و سلامت آنان می شود بی شک همکاری در انجام این پروژه در نزد خداوند بی اجر و مزد نخواهد ماند.

عباسی از اداره راهداری شهرستان خواست تا با همه توان و امکانات به میدان بیاید و با بازنگری راه های روستایی، نقاط و محورهای مورد نیاز را با همکاری بخشداران و دهیاران اصلاح نماید.

بر اساس این گزارش، جلسه بررسی مشکلات محور روستاهای طارند بالا و پایین به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، سیدعباس حسینی بخشدار جلیل آباد، بهروز قارونی مسئول دفتر فنی فرمانداری، روسای ادارات برق و راهداری و حمل نقل جاده ای، دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای حبیب آباد و دهیاران روستاهای طارند بالا و پایین در دفتر فرماندار برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در این جلسه مقرر شد ضمن همکاری دهیاران و اداره برق شهرستان به منظور تامین روشنایی محور مواصلاتی پیشوا به روستاهای طارند بالا و پایین، به دلیل استفاده معادن شن و ماسه و کارخانه آسفالت از این محور، جلسه ای جهت تعامل و هم اندیشی با صاحبان آنها توسط بخشداری جلیل آباد تدارک دیده شود.

بعد از این جلسه فرماندار به همراه اعضای حاضر در جلسه از محور مدنظر بازدید و از نزدیک مشکلات آن را بررسی نمودند.

منبع :مهر

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران