ارديبهشت 31, 1396

نتایج‌ انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان تهران

نتایج پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان های مختلف استان تهران مشخص شد.
ارديبهشت 30, 1396 82

نتیجه کامل انتخابات شورای اسلامی شهر ورامین

صورتجلسه نتایج اخذ رأی انتخابات شهر ورامین تابع…
ارديبهشت 25, 1396 88

نگاهی به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در ورامین

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در خرداد سال…
ارديبهشت 21, 1396 73

جانمایی شعب اخذ رأی در ورامین نهایی نشده است/ رسانه ها از قضاوت نابجا پرهیز کنند

عباسعلی سعیدیانتأکید کرد: این که برخی از سایت ها…

متن خبر

کدخبر:3125
منتشر شده در پنج شنبه, 31 تیر 1395 17:49
بازدید: 560
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شهردار جواد آباد ورامین اعلام کرد: اتوبان قم – گرمسار هیچ گونه تابلوی اطلاع رسانی خروجی به سمت جواد آباد و ورامین ندارد و مسافران برای دسترسی به شهرستان ورامین با مشکلات عدیده ای مواجه اند.

به گزارش ورامین پرس، محمد خانی گفت: بخش جواد آباد، بزرگترین بخش استان تهران در مجاورت اتوبان قم – گرمسار قرار دارد که خودروهای عبوری از این محور می توانند برای دسترسی به شهرستان ورامین از این شهر استفاده کنند ولی نبود تابلوهای هشدار دهند که باید توسط اداره کل راه و شهرسازی نصب شود، این امکان را از مسافران سلب می کند.
وی افزود: تکمیل نشدن رمپ و لوپ های زیر گذر منطقه طغان باعث شده تا هیچ گونه علائم و تابلوهای هشدار دهنده خروجی در این منطقه نصب نشود و مسافران مجبورند برای عزیمت به سمت ورامین ۲۰ کیلومتر راه بیشتری درمحور قم – گرمسار بپیمایند تا به ابتدای سه راهی چرمشهر رسیده و از آن جا ۲۵ کیلومتری دیگر طی کنند تا به ورودی شهر ورامین برسند.
وی گفت: در صورتی که مسافران بتوانند از مسیر جواد آباد تردد کنند، این مسیر ۴۵ کیلومتری به ۱۵ کیلومتر تا ورودی شهر ورامین تا میدان رازی تقلیل پیدا می کند که این امر علاوه بر کاهش زمان سفر ، به کاهش چشمگیر مصرف سوخت و هزینه منجر شده و از افزایش ترافیک در محور ورامین – چرمشهر که به جاده مرگ معروف شده جلوگیری می کند.
خانی تصریح کرد: مسیر دسترسی جاده قم – گرمسار به طول ۵ کیلومتر هم اکنون آماده اجرای عملیات راه سازی است که برای سهولت اجرای این طرح، شهرداری جواد آباد با بیش از ۸۰ درصد از مالکان اراضی واقع شده در طول اجرای طرح توافقات لازم را به عمل آورده و بخشی از این مسیر ۵ کیلومتری را نیز نشانه گذاری کرده است.
وی به «ایرنا» اظهار کرد: با اجرای این طرح، ضمن آن که مسافران در مدت زمان کمتری به شهر ورامین و شهرستان های جنوب شرق تهران عزیمت می کنند، از میزان تلفات جاده ای محور ورامین – چرمشهر که به دلیل حجم بالای تردد در این محور صورت می گیرد کاسته شده و منطقه جواد آباد از رشد و توسعه بیشتری برخوردار می شود.
بخش جواد آباد، بزرگترین بخش استان تهران است که با بیش از ۱۶ هزار نفر جمعیت در ۱۱ کیلومتری جنوب دشت ورامین و در مجاور محور قم – گرمسار قرار دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

خبر ویژه
سایت خبری خبر ویژه
ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
قرچک انلاین
پایگاه خبری قرچک انلاین
ورامین سیتی
پورتال جامع شهرستان ورامین
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
وارنا شهر
سایت خبری شهرداری و شورای شهر ورامین
خبرگزاری فارس
خبرگزاری فارس جنوبشرق استان تهران