مهر 03, 1397

۷۷ اخطار نیز به واحدهای صنفی متخلف ارائه شد

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک : در ۳۳۱ بازدید توسط بازرسان اتاق اصناف انجام شد که ۲۷ متخلف به تعزیرات حکومتی…
مهر 03, 1397 7

هشدار برای رتبه نخست نشست زمین در جهان

فرونشست زمین در ورامین استان تهران که مسئولان می…
شهریور 31, 1397 9

۱۰ هزار دانش آموز کلاس اولی ورامین و قرچک سال تحصیلی را آغاز کردند

بیش از 10 هزار دانش آموز کلاس اولی دختر و پسر…
شهریور 27, 1397 10

۱۷ گروه جهادی در حوزه های شهری و روستایی ورامین فعالیت دارند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: ۱۷ گروه…

متن خبر

کدخبر:3125
منتشر شده در پنج شنبه, 31 تیر 1395 17:49
بازدید: 1474
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شهردار جواد آباد ورامین اعلام کرد: اتوبان قم – گرمسار هیچ گونه تابلوی اطلاع رسانی خروجی به سمت جواد آباد و ورامین ندارد و مسافران برای دسترسی به شهرستان ورامین با مشکلات عدیده ای مواجه اند.

به گزارش ورامین پرس، محمد خانی گفت: بخش جواد آباد، بزرگترین بخش استان تهران در مجاورت اتوبان قم – گرمسار قرار دارد که خودروهای عبوری از این محور می توانند برای دسترسی به شهرستان ورامین از این شهر استفاده کنند ولی نبود تابلوهای هشدار دهند که باید توسط اداره کل راه و شهرسازی نصب شود، این امکان را از مسافران سلب می کند.
وی افزود: تکمیل نشدن رمپ و لوپ های زیر گذر منطقه طغان باعث شده تا هیچ گونه علائم و تابلوهای هشدار دهنده خروجی در این منطقه نصب نشود و مسافران مجبورند برای عزیمت به سمت ورامین ۲۰ کیلومتر راه بیشتری درمحور قم – گرمسار بپیمایند تا به ابتدای سه راهی چرمشهر رسیده و از آن جا ۲۵ کیلومتری دیگر طی کنند تا به ورودی شهر ورامین برسند.
وی گفت: در صورتی که مسافران بتوانند از مسیر جواد آباد تردد کنند، این مسیر ۴۵ کیلومتری به ۱۵ کیلومتر تا ورودی شهر ورامین تا میدان رازی تقلیل پیدا می کند که این امر علاوه بر کاهش زمان سفر ، به کاهش چشمگیر مصرف سوخت و هزینه منجر شده و از افزایش ترافیک در محور ورامین – چرمشهر که به جاده مرگ معروف شده جلوگیری می کند.
خانی تصریح کرد: مسیر دسترسی جاده قم – گرمسار به طول ۵ کیلومتر هم اکنون آماده اجرای عملیات راه سازی است که برای سهولت اجرای این طرح، شهرداری جواد آباد با بیش از ۸۰ درصد از مالکان اراضی واقع شده در طول اجرای طرح توافقات لازم را به عمل آورده و بخشی از این مسیر ۵ کیلومتری را نیز نشانه گذاری کرده است.
وی به «ایرنا» اظهار کرد: با اجرای این طرح، ضمن آن که مسافران در مدت زمان کمتری به شهر ورامین و شهرستان های جنوب شرق تهران عزیمت می کنند، از میزان تلفات جاده ای محور ورامین – چرمشهر که به دلیل حجم بالای تردد در این محور صورت می گیرد کاسته شده و منطقه جواد آباد از رشد و توسعه بیشتری برخوردار می شود.
بخش جواد آباد، بزرگترین بخش استان تهران است که با بیش از ۱۶ هزار نفر جمعیت در ۱۱ کیلومتری جنوب دشت ورامین و در مجاور محور قم – گرمسار قرار دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران