فروردين 30, 1397

دخالت برخی مسئولان بی احترامی به اصناف ورامین است

اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص انتخابات اتاق اصناف و دخالت برخی مسئولان شهرستان اطلاعیه ای صادر کرد و این…
فروردين 16, 1397 35

4211 نفراز خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت : همزمان…
فروردين 16, 1397 39

کار در منازل باید در ورامین فرهنگ سازی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داوود اصغری در دیدار…

متن خبر

کدخبر:3551
منتشر شده در چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 23:16
بازدید: 1218
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فعال سیاسی و دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های مذهبی گفت: انتقاد به عملکرد دولت اشکالی ندارد ولی نباید خدمات انقلاب اسلامی را زیر سوال برد زیرا ریشه بسیاری از مشکلات به همان منتقدان بی منطق فعلی باز می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از ایرنا، حجت الاسلام علی یونسی در همایش مهندسان کشاورزی البرز که عصر چهارشنبه در سالن امام (ع) برگزار شد، با تبریک ولادت امام زمان (عج) اسطوره عقل، اعتدال و اخلاق برعلیه ظلم و بی تدبیری افزود: در ادوار مختلف تاریخ پیامبران همواره به دنبال ایجاد امید در دل مردم بودند چراکه یاس در زندگی فردی و اجتماعی زمینه ساز نابودی است.

وی با بیان اینکه برخی همواره به دنبال بداخلاقی و ایجاد تنش در جامعه هستند، گفت: نخستین رییس جمهوری بعد از جنگ تحمیلی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که مردم را به سمت توسعه و بازسازی ایران ترغیب کرد اما در مقابل عده ای مخالفت می کردند و نمی خواستند که مردم به رفاه دست پیدا کنند.

یونسی افزود: برخی به دنبال زندگی فقیرانه بودند و برای این امر توجیه شرعی می آوردند و آیت الله با بیش از 40 خطبه سعی داشت به مردم بگوید که اسلام برای رنج و درد و سختی نیست بلکه برای زندگی، شادی و سلامت است چراکه کسی که این دنیا را نداشته باشد آخرت را نیز ندارد.

وی اضافه کرد: هاشمی رفسنجانی توانست چرخ توسعه را به حرکت در بیاورد و وضعیت جنگ زده کشور را مدیریت کند و در مسیری هدایت کند که اکنون آثار و ثمره های آن را مشاهده می کنیم که در این راه برخی موانع از سوی افرادی که دین را یدک می کشند وجود داشت.

یونسی افزود: کسانی که اکنون با منطق دولت های نهم و دهم رقابت می کنند جبهه اقلیت افراطی ضد توسعه هستند و اسلام و امنیت و اخلاق و تمامی ارزش ها را قربانی یک سری اهداف خطرناک می کنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی با تقسیم بندی مردم به 96 درصد و 4 درصد به رهبری اهانت می کنند چراکه دستاوردهای نظام را زیر سوال می برند و بین مردم جنگ فقیر و غنی با استراتژی کمونیست ها راه می اندازند.

یونسی افزود: از ابتدای ریاست جمهوری روحانی تخریب و کارشکنی آغاز شد و همچنان نیز ادامه دارد چراکه فساد و اختلاس های صورت گرفته آنها با فرار به جلو فراموش می شد و برخی به این باور می رسیدند که ریشه نابسامانی ها در دولت قبل نیست.

وی گفت: همه برای پایداری، امنیت و اقتدار کشور باید پای صندوق های رای حاضر شوند چراکه از این طریق برخی که شانس خود را در مشارکت کمتر می بینند با شکست مواجه می شوند.

یونسی افزود: انتخابات باید با حداکثر مردم برگزار شود تا محصول آن درست و اصلح باشد، مردم به درستی راه اعتدال و اشتغال و خدمت را می شناسند و گذشته نامزدها را به خوبی می دانند.

وی گفت: گذشته افراد، برنامه نامزدها و یاران آنها معرف اهداف آنها است چراکه افرادی بی برنامه با سابقه ای مشخص و یارانی افراطی و تندرو هستند.

وی افزود: وعده هایی داده اند که با منطق ناسازگار نیست و ریاست مجلس شورای اسلامی در این خصوص اخطار داد ولی دولت با اقتصاد مقاومتی و تکیه به سرمایه داخلی و خارجی موفق عمل کرد و درصدد دوستی با دنیا هستیم.

یونسی اضافه کرد: سیاست دکتر روحانی بر این اساس است که تمامی اقوام در کشور دارای کرامت بوده و همه یکسان هستند.

وی گفت: اگر بار دیگر قوه مجریه را به دست بگیرند، انتقامی از مردم می گیرند که همه پشیمان می شوند نباید اجازه چنین کاری به آنها داده شود.

یونسی افزود: مردم ایران به تدبیر، اعتدال، عقلانیت و توسعه احتیاج دارند که در سایه این ارزش ها فقر و بیکاری و ناداری از بین می رود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران